City break, czyli szalony wypad na kilka dni

Każdy musi od czasu do czasu oderwać się od codziennego otoczenia. Najlepiej, aby w tym okresie znaleźć się w miejscu, które lubi, lub też które jest odmienne od tego, co spotyka stale. Taki kilkudniowy urlop doskonale „ładuje baterie”, pozwala na relaks oraz sprawia, że masz głowę pełną pozytywnych wspomnień. Tego typu wyjazd to city break  – jest to bardzo popularny sposób na krótkie, relaksujące podróże. I możesz skorzystać z niego w każdej chwili.

city-break-czyli-szalony-wypad-na-kilka-dni

City break, czyli wypoczynek daleko od domu

Idea city break jest prosta – krótki (2-4 dni) wyjazd do innego miasta, gdzie robisz to, … co tylko chcesz! Ponieważ na co dzień jesteś zabiegana, ciężko znaleźć czas na samodzielne zorganizowanie takiego wypadu, jednak dzięki serwisowi FRU wystarczy na to zaledwie kilkanaście minut. Oferuje on gotowe wyjazdy do kilkudziesięciu miast Europy, a także atrakcyjnych miesjowości Polski. Wypad do Barcelony na weekend? Proszę bardzo. Skok na trzy dni do Rzymu? Na wyciągnięcie ręki – czyli jedno kliknięcie myszką. To tylko dwa z wielu przykładów. FRU korzysta z tanich linii lotniczych, dzięki czemu wyjazdy takie odbywaj się w dobrej cenie. Na przykład lot i spędzenie dwóch nocy w barcelońskim hotelu to łączny wydatek poniżej 600 złotych! No właśnie, tu dochodzimy do kwestii zakwaterowania – jeśli w mieście docelowym nie masz rodziny ani przyjaciół, u których możesz się zatrzymać, wówczas hotel jest niezbędny. FRU oferuje zestaw, na który składa się właśnie lot i hotel. Dzięki temu po przyjeździe na miejsce masz się gdzie zatrzymać i nie musisz o nic martwić. Sprawdź jednak przy danej ofercie, jak się ma kwestia wyżywienia – w niektórych hotelach jest ono pełne, w innych wliczony jest tylko jeden lub dwa posiłki, w niektórych natomiast nie ma ich w ogóle. Ponieważ przy danej ofercie wszystko jest szczegółowo wyjaśnione, nie będziesz mieć przykrej niespodzianki.

Co robić w czasie wypadu?

Jadąc na city break masz opłacony hotel i przelot, a to, co będziesz robić na miejscu, zależy wyłącznie od Ciebie i tego, gdzie się udasz. Miasta pełne zabytków skłaniają do zwiedzania, miasta znajdujące w ciepłym klimacie to dobre rozwiązanie na zyskania opalenizny i odpoczynek na plaży, a wszędzie znajdziesz mnóstwo okazji do dobrej zabawy w klubach i pubach. Pobyt na miejscu możesz zaplanować dzięki Internetowi – na stronach poświęconych turystyce i imprezowaniu znajdziesz mnóstwo porad, wskazówek i informacji, które pomogą Ci perfekcyjnie spędzić wolny czas. Dzięki temu odpoczniesz od codzienności, doskonale się bawiąc. Sieć pomoże Ci także w przygotowaniu odpowiedniego budżetu – ceny wejściówek w każde miejsce podawane są na ich stronach.

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

3.7 (3 Votes)

Summary

9,5Score

9,5

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "City break, czyli szalony wypad na kilka dni"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress