50 twarzy Greya – opinie i komentarze po premierze filmu

W zachodniej części Berlina w kinie Zoo Palast w środowe popołudnie odbył się premierowy pokaz ekranizacji bestsellerowej powieści autorstwa E.L. James pt. „50 twarzy Greya”. Od dawna wyczekiwany i szeroko komentowany film tego sezonu nie spotkał się jednak z przychylnością krytyków. Część widzów była zawiedziona brakiem zapowiadanych odważnych scen erotycznych, inni zaś nie szczędzą uwag, że film jest „potwornie nudny”, a sędzony czas w kinie uznają za stracony.

„Scen seksu jest dużo, są długie i szczere, ale nie świńskie” przyznaje amerykański krytyk Jordan Hoffman na łamach internetowego wydania „Variety”, który wspólnie z brytyjskim „The Guardian” twierdzi, że adaptacja jest lepsza od książki.

„Zaakceptuj, że jest to naprawdę sexy, trochę głupi, stosunkowo nieśmiały dramat romantyczny, a znajdziesz w nim wystarczającą przyjemność” radzi widzom filmowy portal screendaily.com.

Jednak z pochlebnymi komentarzami spotkała się Dakota Johnson, która wcieliła się w postać głównej bohaterki Anasjazji Steele. Krytycy nazwali ją „prawdziwym unikatem” i twierdzą, że przywodzi na myśl najlepsze cechy swojej matki Melanie Griffith.

A co sądzą o filmie internauci?

multikino pudelek tvn24

W sieci można nawet trafić na informacje, że:

 • w 30 minucie można spodziewać się pierwszego pocałunku głównych bohaterów
 • w 42 minucie dojdzie do pierwszej sceny łóżkowej
 • w 65 minucie na ekranie można zobaczyć penisa.
 • 14 razy dostrzeżemy sutki kobiece, zaś 21 razy męskie
 • dwukrotnie pojawią się męskie pośladki a sześciokrotnie damskie.
 • główna bohaterka 15 razy zagryza wargi
 • 14-krotnie zostanie wymierzony klaps.

Pomimo tylu sceptycznych opinii zainteresowanie Christianem Greyem i Anastazją Steele wcale nie maleje i aż 78% zapytanych deklaruje, że wybierze się do kina.

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

4.9 (8 Votes)

Summary

9,8Score

9,8

Brak komentarzy do "50 twarzy Greya - opinie i komentarze po premierze filmu"

  Skomentuj

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Facebook

  Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress