Hydraulik, czy biznesman – jakich mężczyzn wybierają kobiety?

Specjaliści z Ohio State University ogłosili wyniki badań, z których wynika, że przeciętny, zdrowy mężczyzna w ciągu dnia myśli o seksie 20 raz, zaś zdrowa statystyczna kobieta o połowę mniej. Pojawiające się w naszych głowach fantazje erotyczne mogą być spowodowane życzeniami i oczekiwaniami wobec partnerów, odtwarzaniem wspomnień, ujawnianiem ukrytych potrzeb i preferencji, lub też bogatą wyobraźnią. O czym najczęściej fantazjują kobiety i jakich mężczyzn sobie wyobrażają?

dream

Wyniki przeprowadzonych przez Super Express w 2011 roku badania podają jakie w mniemaniu kobiet męskie zawody sprzyjają uprawianiu seksu. I tak ku wielkiemu zdziwieniu na pierwszym miejscu nie znalazł się wcale biznesman.

Oto pierwsza dziesiątka rankingu największych mistrzów sypialni:

 1. „Złota rączka”
 2. Hydraulik
 3. Budowlaniec
 4. Mechanik samochodowy
 5. Robotnik wykwalifikowany
 6. Listonosz
 7. Kierowca
 8. Urzędnik
 9. Artysta
 10. Biznesman

Czy naprawdę częściej fantazjujemy o zlanych potem, umięśnionych, ubrudzonych smarem mężczyznach, niż o eleganckich, z nienagannym  wyglądem biznesmanach?

Dotychczas sądzono, że władczy i bogaci mężczyźni, są znacznie lepszymi kochankami i to na nich skupiały się wszelkie fantazje kobiet. Seksuolog jednak wyjaśnia, że stresujący i zbyt szybki tryb życia wśród biznesmanów osłabia ich potencję i sprawność seksualną. Tym samym na prowadzenie wysuwają się mężczyźni wykonujący prace fizyczne, będący okazami zdrowia i doskonałej sylwetki.

Trudno jednak kategoryzować fantazje kobiet, ponieważ każda z nas ma inne doświadczenia, inne potrzeby i inny temperament. Część z nas marzy o tym, by być zgwałcona nawet przez kilku mężczyzn na raz, zaś fantazje innej ograniczają się wyłącznie do mężczyzny, z którym uprawia seks. Niemniej jednak, najważniejsze jest, by umieć czerpać przyjemność z seksu nie tylko w fantazjach, ale także w rzeczywistości.

Polub i udostępnij:

Brak komentarzy do "Hydraulik, czy biznesman – jakich mężczyzn wybierają kobiety?"

  Skomentuj

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Facebook

  Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress