Czego nasi mężowie szukają na portalach randkowych?

W każdym związku prędzej czy później zagości rutyna w sypialni. Czasem brak ochoty na seks wynikający ze strony partnerki czy kryzys w związku sprawi, że mężczyzna zacznie w Internecie wyszukiwać tematy związane z seksem.

call girl

Wymienione wyżej sytuacje, to głównego rodzaju problemy, z jakimi borykają się zazwyczaj mężczyźni, którzy przeglądają różnego rodzaju seks oferty, czy mówiąc delikatniej- ogłoszenia towarzyskie zamieszczane na różnego rodzaju portalach w Internecie. Z racji tego, że żaden z mężczyzn nie chce, aby to się wydało, korzysta z zaufanych ogłoszeń erotycznych, a nie agencji towarzyskich, gdzie osoby trzecie mogą go łatwo zauważyć.

Jak wiemy tego typu sytuacje nie cieszą się poparciem ani znajomych, ani tym bardzie rodziny więc faceci często robią to bardzo dyskretnie.

Jakie są pobudki kierujące mężczyznami, że wybierają i przeglądają takie ogłoszenia?

Nie będziemy się oszukiwać, że mężczyźni będący w szczęśliwych związkach opartych na wzajemnym zaufaniu, a także udanym życiu miłosnym raczej nie wybierają takich ogłoszeń. Główna grupa odbiorców seks anonsów to dojrzali mężczyźni dojrzali mężczyźni, którzy albo przechodzą kryzys w związku, albo znudzeni są towarzyszącą im każdego dnia rutyną.

Bywa tak, że chcą się odstresować od codzienności, poznawać coś nowego, a przy tym nie martwić się konsekwencjami. To właśnie dla takich osób są tworzone portale zrzeszające ogłoszenia erotyczne. Znudzony facet swoim życiem seksualnym zamiast bawić się w kochanki w realu po prostu wykonuje parę kliknięć myszką swojego komputera i umawia się na niezobowiązujące i dyskretne spotkania towarzyskie z call girl.

Nie tylko niezadowolenie w sypialni czy kryzys w związku jest powodem korzystania z tego typu stron. Inny powód mężczyzn korzystających z ogłoszeń seksualnych to ich osobiste problemy, które zaczynają pojawiać się wraz z wiekiem. Mam na myśli oczywiście bardzo ważny powód jakim jest problem z erekcją. Czasem nie o t tylko problemów zdrowotnych lecz problemem czasem z pożądaniem jest nieatrakcyjność partnerki.
Niestety coraz częściej zdarza się tak, że ząb czasu gryzie pożądanie łączące małżeństwa.

Nie tylko faceci z problemami korzystają z usług dziewczyn na telefon. Są również mężczyźni, którzy decydują się na kontakty z typowymi call girls wyłącznie dla poklasku. Chcą oni wzbudzić podziw wśród znajomych, że mimo swojego średniego wieku nadal potrafią zaspokoić i zadowolić kobietę znacznie młodszą i nieprzeciętnej urody. Oprócz tego dochodzi do spotkań, ponieważ w szczególny sposób dotyka mężczyznę jego kryzys wieku średniego.

Mimo dobrej sytuacji materialnej i rodzinnej robi rzeczy, o których wcześniej by nie pomyślał. Zapewne w wielu przypadkach mężczyzna prędzej czy później żałuje swojej decyzji i tego, że w ogóle przeglądał seks anonse na portalach, ale czy to coś zmieni?!

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

3.7 (3 Votes)

Summary

9,8Score

9,8

3 komentarze do "Czego nasi mężowie szukają na portalach randkowych?"

 • comment-avatar
  fergil 29 lipca 2015 (16:47)

  Znam wielu facetów, którzy przez dłuższy czas byli sami, znam też takich, którzy są już w zaawansowanych związkach i ta rutyna już się powoli może wkradać, ale żaden z nich nigdy nie korzystał z takich portali erotycznych. Wydaje mi się, że teza z tego artykułu jest troszkę wyolbrzymiona. Nie każdy facet myśli tylko i wyłącznie o tym, jak zaliczyć dziewczynę, jak zdradzić partnerkę, żeby ta się nie dowiedziała czy żeby dowartościować się seksualnie. Wydaje mi się, że takie portale są jednak przede wszystkim dla osób, które nie tyle szukają kogoś na boku, ale po prostu szukają kogoś, z kim mogą pójść do łóżka, bez żadnych zobowiązań, bez zbędnego starania się. Po prostu napiszą kilka wiadomości, umówią się na konkretny termin i mają za darmo seks, w dodatku bez stresu, że później dziewczyna będzie od nich coś jeszcze chciała. Też do końca nie rozumiem takiego podejścia, ale skoro są tacy ludzie, to czemu nie miałoby być dla nich takich portali. Ja szukałem z kolei poważnego związku, takiej kobiety, która równie jak ja podchodziłaby do tematu związków. Dlatego założyłem konto na mydwoje i tam poznałem moją partnerkę, właśnie dlatego cieszę się, że te portale matrymonialne są coraz lepsze i coraz bardziej popularne, bo ludzie w takiej sytuacji jak ja, szukający tego co ja, również zaczynają mieć takie miejsca. A jak ktoś chce tylko seksu, to też znajdzie miejsce dla siebie w internecie. Dobrze, moim zdaniem, że każdy ma coś dla siebie, internet jest tak obszerny, ża każdy znajdzie sobie w nim miejsce dla siebie…

  • comment-avatar
   VitWomanPL 29 lipca 2015 (16:55)

   znając statystyki współpracujących z nami portali i deklaracje bycia w związku mężczyzn zakładających tam konta niestety nie możemy się z Tobą zgodzić. Jest to temat rzadko poruszany nawet wśród najbliższych przyjaciół dlatego ciężko jest ocenić ilu mężczyzn lub kobiet będących w związku decyduje się na korzystanie z podobnych stron. Z kolei osoby szukające stałych poważnych związków oczywiście również mogą odnaleźć drugą połówkę przez internet, co potwierdza coraz więcej par, których związek rozpoczął się właśnie w sieci.

 • comment-avatar
  Bartosz Król 12 sierpnia 2015 (09:55)

  Kup mężowi hiszpańską muszę i po problemie np. http://sexelixir.pl/

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress