„Rozpraw się ze swoją wewnętrzną jędzą” już w sprzedaży!

Krytyczna, wredna, podła i bezczelna, manipulantka i sabotażystka – taka jest, siedząca w każdej kobiecie, wewnętrzna jędza. Pojawia się w formie uporczywego, krytycznego głosiku i nie sposób się jej pozbyć. Istnieje jednak szansa, by uśpić jej czujność. Jak zreformować wewnętrzną krytyczkę? Premiera książki „Rozpraw się ze swoją wewnętrzną jędzą” odbyła się 15 lutego.

Działa bardzo sprytnie i kompleksowo, przybiera różne twarze na różne okazje, jej złośliwe podszepty są w stanie uprzykrzyć każdą sferę życia zawodowego i osobistego. To właśnie wewnętrzna złośnica gnębi, sabotuje nasze działania, krytykuje i ocenia. Można łatwo rozpoznać jej obecność po myślach, które pojawiają się w naszej głowie: „Nie masz teraz czasu, żeby odpoczywać. Powinnaś robić więcej”, „Nawet nie musisz próbować. I tak ci się nie uda”, „Zawsze będziesz sama. Nikt cię nigdy nie pokocha”, „Nie jesteś dość dobra”.

Czas przyjrzeć się wewnętrznej jędzy. Motywy działania tej krytyczki są związane z czymś znacznie głębszym, niż prosta chęć uprzykrzenia nam życia. Głos złośnicy płynie z naszej podświadomości i odzywa się, by chronić nas przed rozczarowaniem. Na początek powinniśmy odkryć, która z jędz, sekutnic, heter znęca się nad nami, wpędza w pułapkę negatywnego myślenia i prowadzi do autodestrukcji. To Królowa Porównań czy Dramatu? Dyktator Absurdalnych Oczekiwań? A może Pochłaniaczka Osiągnięć? Christine Arylo oraz Amy Ahlers wskazują trzynaście typów. W każdej kobiecie może tkwić cała galeria tych podłych postaci!

Zapoznanie się z wewnętrzną jędzą to dopiero początek. Potrzebujemy relacji z czymś znacznie silniejszym – ze świadomą, przenikliwą, wspierającą, kochającą i cudownie zespoloną z nami siłą, dzięki której zaczniemy kochać same siebie. Każda z nas powinna wyłączyć krytyczne głosy w swojej głowie i przestać się nad sobą znęcać. Autorki dają konkretne rady, jak to zrobić. Uporanie się z wewnętrzną jędzą prowadzi do szczęścia, samoakceptacji, poprawienia relacji interpersonalnych i osiągnięcia sukcesu.

Ta książka posłuży Ci jako trener osobisty, pocieszacz na trudne chwile, najlepsza przyjaciółka i kierunkowskaz pokazujący prostą drogę do radośniejszego życia!
Martha Beck, New York Times

Christine Arylo i Amy Ahlers to zespół, który nie ma sobie równych w tłumaczeniu kobietom, dlaczego warto przestać się zadręczać.
Kristine Carlson, New York Times

Christine Arylo – znana na całym świecie komentatorka i bestsellerowa autorka. Pracowała dla firm takich jak GAP, PepsiCo oraz Kraft. Komentatorka CBS, ABC, FOX oraz E!.

Amy Ahlers – coach i bestsellerowa autorka, współzałożycielka organizacji Find Your Calling. Występuje jako specjalistka w programach telewizyjnych i audycjach radiowych stacji takich jak FOX czy ABC.

Christine Arylo oraz Amy Ahlers założyły Szkołę Reformowania Wewnętrznych Złośnic – wirtualną szkołę miłości własnej dla kobiet. Poprzez programy reformowania wewnętrznych złośnic, warsztaty i wyjazdy rozwojowe przeznaczone dla kobiet, sprawiły, że dziesiątkom tysięcy kobiet udało się zacząć podejmować świadome wybory, pokochać siebie i osiągać sukcesy. Swoimi inspiracjami i poradami dzielą się z kobietami na całym świecie.

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

4 (1 Votes)

Summary

9,8Score

9,8

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "„Rozpraw się ze swoją wewnętrzną jędzą” już w sprzedaży!"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress