Wernisaż Wioletty Karaś już za kilka dni!

20 maja 2017 odbędzie się kolejny wernisaż obrazów Wioletty Karaś. Tym razem artystka swoją wystawę zatytułowała Endless Summer i tematycznie, na jej organizację wybrała słoneczne miejsce nad samą Wisłą: Monta Beach Volley Club.

Oficjalne otwarcie wystawy odbędzie się 20 maja o 19.00 w Monta Bistro & Bar, przy ul. M. Zaruskiego 12 i poprowadzi je Filip Chazjer. Wernisaż będzie jedną z atrakcji dwudniowego otwarcia sezonu plażowego, organizowanego przez Monta Club (https://www.facebook.com/events/1799880330330155/ ). Chcąc podzielić się z innymi swoją pozytywną energią i przywołać słońce, Wioletta postanowiła udostępnić swoje obrazy na dłuższy okres, dlatego będą dostępne dla wszystkich zainteresowanych przez cały tydzień: od 19 do 26 maja. Celem wystawy jest również wsparcie inicjatywy „Bieg po Nowe Życie”, na którą zostanie przekazane 10% kwoty uzyskanej ze sprzedaży obrazów.

Tydzień temu wróciłam z Australii. Jestem przepełniona słońcem, oceanem i pozytywną energią. Wyjazd ten okazał się również bardzo ważny, wręcz przełomowy dla mojej twórczości. Poznałam tam osobiście mojego mistrza, znakomitego artystę Andrzeja Bartosza. Otaczali mnie cudowni, kreatywni ludzie, którzy bardzo mnie wsparli i motywowali. Dodali mi wiary w siebie i w moja sztukę. Przywiozłam ze sobą mnóstwo inspiracji i zapału do pracy.

Endless Summer to także tytuł piosenki, która towarzyszy mi ostatnio podczas pracy twórczej.

Na wystawie zaprezentuję obrazy z 3 okresów mojego życia. Jest to więc pełna kolorystyka barw i emocji. Przy okazji otwarcia sezonu letniego na Monta Beach Volle Club wszystkim i sobie życzę Endless Summer w sercu i na zewnątrz. Po długiej zimie zawsze wychodzi słońce. – Wiola.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/203081186878032/

Wstęp bezpłatny.
Organizatorzy: Wioletta Karaś, Katarzyna Wicha-Gajek.

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

0 (0 Votes)

Summary

9,1Score

9,1

Brak komentarzy do "Wernisaż Wioletty Karaś już za kilka dni!"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress