free nude julie strain sex quix follow site http://iteacherlauren.com/flashing-teens-free-pics

Wernisaż Wioletty Karaś już za kilka dni!

rubber gloves sperm donor http://findlawyersca.com/in-the-vip-porn-videos 20 maja 2017 odbędzie się kolejny wernisaż obrazów Wioletty Karaś. Tym razem artystka swoją wystawę zatytułowała Endless Summer i tematycznie, na jej organizację wybrała słoneczne miejsce nad samą Wisłą: Monta Beach Volley Club.

tween nudes sex

l b sex

alexas texas ass

harder they cum movie Oficjalne otwarcie wystawy odbędzie się 20 maja o 19.00 w Monta Bistro & Bar, przy ul. M. Zaruskiego 12 i poprowadzi je Filip Chazjer. Wernisaż będzie jedną z atrakcji dwudniowego otwarcia sezonu plażowego, organizowanego przez Monta Club (https://www.facebook.com/events/1799880330330155/ ). Chcąc podzielić się z innymi swoją pozytywną energią i przywołać słońce, Wioletta postanowiła udostępnić swoje obrazy na dłuższy okres, dlatego będą dostępne dla wszystkich zainteresowanych przez cały tydzień: od 19 do 26 maja. Celem wystawy jest również wsparcie inicjatywy „Bieg po Nowe Życie”, na którą zostanie przekazane 10% kwoty uzyskanej ze sprzedaży obrazów.

chubby asian asshole

nude autistic womenTydzień temu wróciłam z Australii. Jestem przepełniona słońcem, oceanem i pozytywną energią. Wyjazd ten okazał się również bardzo ważny, wręcz przełomowy dla mojej twórczości. Poznałam tam osobiście mojego mistrza, znakomitego artystę Andrzeja Bartosza. Otaczali mnie cudowni, kreatywni ludzie, którzy bardzo mnie wsparli i motywowali. Dodali mi wiary w siebie i w moja sztukę. Przywiozłam ze sobą mnóstwo inspiracji i zapału do pracy.

naked yong teenage girls

wifey pussy 2008 jelsoft enterprises ltd Endless Summer to także tytuł piosenki, która towarzyszy mi ostatnio podczas pracy twórczej.

frogs vintage

pricewaterhousecoopers xxx Na wystawie zaprezentuję obrazy z 3 okresów mojego życia. Jest to więc pełna kolorystyka barw i emocji. Przy okazji otwarcia sezonu letniego na Monta Beach Volle Club wszystkim i sobie życzę Endless Summer w sercu i na zewnątrz. Po długiej zimie zawsze wychodzi słońce. – Wiola.

cut off tits

free hot lesbian pic sex Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/203081186878032/

fuck large objects

mature girl and boy Wstęp bezpłatny. what happened to dick clark Organizatorzy: Wioletta Karaś, Katarzyna Wicha-Gajek.

momandgirl lesbian tube

playmate danielle nude

some positions during sex

kaylynn interracial download

author-avatar

gay male pinoy celebrity Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

amy fischer sex tape

Brak komentarzy do "Wernisaż Wioletty Karaś już za kilka dni!"

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress