Urodziny ARCO już za kilka dni!

W tym roku Klub ARCO obchodzi swój kryształowy jubileusz – 15-lecie istnienia! Z tej okazji jego właściciele szykują niezapomnianą imprezę urodzinową w stylu Pin-Up, która odbędzie się już 1 października. Niewiele jest na mapie Warszawy klubów, które z powodzeniem i nieprzerwanie funkcjonują już od kilkunastu lat. Do tego grona z pewnością zaliczyć można Klub ARCO mieszczący się w Warszawie, w samym sercu Ochoty przy ulicy Bitwy Warszawskiej 1920r. 19.

Choć Klub znany jest przede wszystkim z profesjonalnych, wysokiej jakości torów bowlingowych (zaliczanych do jednych z największych w Europie Środkowo-Wschodniej), to słynie także z innych atrakcji: restauracji Navona serwującej dania kuchni włoskiej oraz klimatycznej Osady (grill & baru).

Klub ARCO, to jeden z obiektów ACCATA GROUP, w skład której wchodzi także znana na rynku marka ACCATA EVENTS PARTNER – firma, która organizuje z dużym rozmachem różnego rodzaju eventy dla renomowanych, dużych spółek. Kompleksowa obsługa każdego wydarzenia oraz niepowtarzalna atmosfera panująca w Klubie sprawiają, że poważny i sztywny nastrój, jaki zwykle obowiązuje na eventach znika tak szybko jak kręgle rozbite jednym celnym rzutem! Co więcej, wielu uczestników firmowych spotkań chętnie wraca do Klubu ARCO, po to, by zlecić zorganizowanie swojej prywatnej, rodzinnej imprezy, a to chyba najlepsza rekomendacja!

Nic dziwnego, że Klub ARCO to miejsce znane i lubiane!

W związku z obchodami jubileuszu organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla Gości, m.in.:

 • Koncert Zespołu The Chance
 • Koncert Dizzy Boyz Brass Band
 • Pokaz burleski
 • Pokaz tańca Rock & Roll z elementami akrobatycznymi
 • Casino
 • Bowling
 • Loteria z nagrodami
 • Atelier fotograficzne
 • Amerykańskie przekąski

Na urodzinach ARCO bawić się będzie znakomite grono przyjaciół i bywalców Klubu, w tym również gwiazdy znane z pierwszych stron gazet. Wyjątkowy klimat imprezy z pewnością zapewni również styl Pin- up, który będzie motywem przewodnim imprezy. Urodziny poprowadzi znany prezenter TVN Turbo – Irek Bieleninik, zaczynamy już od 19:00.
Zapowiada się szalona impreza!

171514

Polub i udostępnij:

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "Urodziny ARCO już za kilka dni!"

  Skomentuj

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Facebook

  Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress