Relacja z Wieczoru Biznesowego „Make Your Business Better. POKAŻ SIĘ! Najnowsze trendy w budowaniu wizerunku przedsiębiorcy w internecie”

Kolejne spotkanie dla przedsiębiorców z Mazowsza zorganizowane w ramach konceptu Business Unlimited, skupiającego 6 marek: Lady Business Club, Akademia Marki z Klasą, portal www.ladybusiness.pl, znak jakości Marka z Klasa, tytuł Ambasadorka Klasy i Agencja Marketingu Osobistego zgromadziło przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw wśród nich członkinie Lady Business Club, adeptki i uczestniczki Akademii Marki z Klasą oraz zupełnie nowych gości. Wspaniały wieczór!

Wśród zaproszonych gości znaleźli się wyjątkowi prelegenci:

ARTUR KURASIŃSKI – Współtwórca MUSE (yourmuse.io – agencji i narzędzia dla wideo marketerów). Przedsiębiorca skupiony na wspieraniu i inwestowaniu w projekty technologiczne. Mentor, bloger oraz aktywny komentator branżowy. Współtwórca cyklu spotkań Aula Polska oraz nagród Aulery.” Jako vloger prowadzę program „Seria z AK74”. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych prelegentów polskich. Prelegent przestawił zestaw dowodów na to, że to właśnie video marketing jest przyszłością w budowaniu wizerunku przedsiębiorcy.

DANIEL KĘDZIERSKI – CEO FastTony.es – narzędzia, które pomaga tworzyć skuteczne kampanie na Facebooku dzięki funkcjom niedostępnym w bezpłatnych narzędziach, licznym integracjom z systemami zewnętrznymi i automatyzacji reklamy. Odpowiada za wizję produktu, zdobywanie nowych rynków oraz dystrybucję. Przedsiębiorca z trzynastoletnim doświadczeniem. Tworzył strategie biznesowe i marketingowe, a z jego rozwiązań technologicznych korzystały firmy takie jak: T-Mobile, DDB Tribal, McDonalds, Starcom. Prelegent największych krajowych i międzynarodowych konferencji. Prowadzi szkolenia, na których dzieli się wiedzą z zakresu tworzenia i optymalizacji kampanii Facebook Ads. Temat wystąpienia: FastTone.es. W czasie energicznego wystąpienia zaprezentował sposoby na to, jak przedsiębiorca może dotrzeć do większej ilości odbiorców. Adres mailowy

EMILIA BARTOSIEWICZ – wspólnik w Spółce Business Unlimited, twórczyni i prezes Lady Business Club – pierwszego w Polsce ogólnopolskiego klubu biznesowego dla właścicielek firm. Ekspert budowania osobistej marki w sieci. Redaktor naczelna portalu www.ladybusiness.pl – portalu dla kobiet biznesu. Współtworzy Akademię Marki z Klasą. Zamienia anonimowość w rozpoznawalność. Wspiera przedsiębiorców, szczególnie w obszarze social media, PR, tożsamości internetowej. Doradza w prezentowaniu marki w sieci w odpowiednich kanałach. Wierzy, że budowanie marki osobistej przedsiębiorcy w sieci zwiększa jego rozpoznawalność w środowisku biznesowym. Szczególną uwagę zwraca na obecność marki kobiety biznesu w sieci. W 2012 znalazła się w gronie 100 Ambasadorek Przedsiębiorczości Kobiet, reprezentujących kobiety biznesu w Polsce. W 2013 otrzymała wyróżnienie w konkursie Pozytywista Roku w kategorii „Wizja i przywództwo”, organizowanym przez Fundację Regionalnych Inkubatorów Przedsiębiorczości Wokulski. W swoim wystąpieniu przywołała najnowsze narzędzia i aplikacje online wspierające przedsiębiorcę w zarządzaniu i zwiększaniu rozpoznawalności marki.

Na zaproszenie Akademii Marki z Klasą historię biznesu opowiedziała DOROTA MURAWKA, Dyrektor Zarządzający w DM Konsult Biuro Rachunkowe, gdzie jest odpowiedzialna za tworzenie strategii i planu rozwoju firmy oraz wprowadzanie jej na polski rynek, adeptka Akademii Marki z Klasą. Od 20 lat zajmuje kluczowe stanowiska w międzynarodowych koncernach. Doświadczony menedżer w zarządzaniu mikro, małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Licencjonowany doradca finansowy, ekspert podatkowy, audytor wewnętrzny, specjalista w dziedzinie księgowości i finansów. W trakcie kariery zawodowej uczestniczyła w wielu międzynarodowych przedsięwzięciach, budowała działy i zespoły, wdrażała programy ERP.

Dzięki udziałowi partnera głównego spotkania – Yasumi SPA- Pelikanów Warszawa (www.ursynow.yasumi.pl) zgromadzeni goście dowiedzieli się, gdzie na mapie Warszawy znajduje się miejsce, w którym każdy przedsiębiorca może zrelaksować się w wybarny przez siebie sposób. Instytut Yasumi przygotował też upominek dla wybranego gościa – specjalny voucher na wyjątkowy dzień w Yasumi SPA wraz z programem przygotowanym specjalnie na tę okazję, który trafił w ręce Agnieszki Mroczek – właścicielki marki Eco & Well (www.ecoandwell.pl)

Firma Printmedia24.pl, która także była jednym z głównych partnerów wydarzenia zatroszczyła się o to, by wybrany gości wieczoru otrzymał voucher na ich usługi o wartości 3500 złotych.
Dzięki udziałowi wszystkich partnerów biznesowych: hotelowi Airport Okęcie (www.airporthotel.pl), marce Furie (www.furie.com.pl), firmie DM Konsult(www.dmkonsult.pl), salonowi Corte Del Sole (www.cortedelsole.pl) i firmie Organics Beauty Concept (www.organicsbeauty.pl), nasi goście otrzymali upominki. Były to między innymi: wspaniałe czapki zimowe, voucher na usługi konsultingowe, vouchery na wybrane usługi pielęgnacyjno-fryzjerskie oraz organiczne kosmetyki.

Patronami medialnymi wydarzenia byli: Harvard Business Review Polska (www.hbrp.pl), Magazyn Mademoiselle (www.magazynkobiet.pl), portal Biznes z Klasą(www.bizneszklasa.pl), portal VitWoman.pl(www.vitwoman.pl), magazyn Imperium Kobiet(www.ikmag.pl), portal www.planetakobiet.com.pl, magazyn Capital Trader Magazyn (www.capitaltrader.pl).

Relacja zdjęciowa z wydarzenia: https://www.facebook.com/pg/LadyBusinessClub/photos/?tab=album&album_id=1186616881425841

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

0 (0 Votes)

Summary

9,2Score

9,2

Brak komentarzy do "Relacja z Wieczoru Biznesowego "Make Your Business Better. POKAŻ SIĘ! Najnowsze trendy w budowaniu wizerunku przedsiębiorcy w internecie”"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress