Przedsiębiorcą być!- warsztaty w Opolu! Fundacja Twoja Inicjatywa! zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu dla przedsiębiorczych osób!

Marzysz o własnym biznesie, ale nie wiesz od czego zacząć? A może jesteś już przedsiębiorcą, ale przerażają Cię wciąż zmieniające się przepisy? Bez względu na odpowiedź, z pewnością ucieszy Cię informacja, że zbliża się Światowy Tydzień Przedsiębiorczości – międzynarodowa kampania, która już od 2008 roku zrzesza i motywuje do działań instytucje i firmy wspierające rozwój przedsiębiorczych postaw.

TC TI przedsiebiorca byc 11 2015W trakcie jego trwania w 150 krajach świata, również w Polsce, organizowane są bezpłatne szkolenia, warsztaty i konkursy pomagające zdobyć wiedzę z zakresu zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, zakładania start-upów i innych tematów związanych z wspieraniem biznesowych inicjatyw.

Jedną z polskich organizacji, która nie od dziś włącza się w obchody Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości jest Fundacja Twoja Inicjatywa!

Tym razem Fundacja zaprasza na warsztaty dla przedsiębiorczych osób, które odbędą się 18 listopada w Opolu (Centrum Wystawienniczo-Kongresowe, ul. Wrocławska 158).

Uczestnicy warsztatów, które są bezpłatne, mają szansę na zdobycie i utrwalenie niezbędnej dla każdego przedsiębiorcy wiedzy z zakresu: procedur związanych z zakładaniem firmy, finansów działalności gospodarczej, poznają obowiązki przedsiębiorcy oraz źródła finansowania własnego biznesu.

Uczestnicy mogą liczyć na pomoc w procesie rejestracji i zakładania działalności gospodarczej, czy doradztwo w doborze optymalnej formy opodatkowania, ale też w wielu innych, podstawowych zagadnieniach, które przyszłym przedsiębiorcom często spędzają sen z powiek. Wiedza ta zostanie podana w przystępny dla każdego sposób przez doświadczonych ekspertów z zakresu: finansów i księgowości (Kamil Derendarz, Tax Care), czy funduszy europejskich (Tomasz Kała, K2Biznes). Spotkanie poprowadzą Anna Flaga i Katarzyna Wicha z Fundacji Twoja Inicjatywa!

Program spotkania:
15.15- rejestracja uczestników;
15.30– Procedury związane z zakładaniem własnej firmy, plusy minusy działalności gospodarczej. (Kamil Derendarz, Tax Care);
16.30- Możliwości wsparcia finansowego dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą. (Tomasz Kała, K2Biznes);
17.30- pytania, odpowiedzi, zakończenie spotkania.

Spotkanie jest bezpłatne, a liczba miejsc ograniczona. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń, które należy wysłać za pośrednictwem strony:
http://twoja-inicjatywa.pl/konferencja/opole-przedsiebiorca-byc-bezplatne-warsztaty-z-zakladania-wlasnej-firmy/
Zapraszamy!

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

0 (0 Votes)

Summary

9,5Score

9,5

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "Przedsiębiorcą być!- warsztaty w Opolu! Fundacja Twoja Inicjatywa! zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu dla przedsiębiorczych osób!"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress