Międzynarodowy Kongres Imperium Kobiet już za kilka dni! Jeszcze możesz dołączyć!

17 października w prestiżowym hotelu Prezydenckim w Rzeszowie odbędzie się Międzynarodowy Kongres Imperium Kobiet. Wydarzenie zostało objęte patronatem medialnym przez portal VitWoman.pl

11221820_1630938957180765_4477938179361297342_n

Kongres skierowany jest do kobiet 30+, zainteresowanych rozwojem i skutecznością biznesową. Pragnących zdobyć nową wiedzę, praktyczne umiejętności i nowe kontakty. Kongres ma zgromadzić wokół siebie Panie, które chcą poznać tajniki budowania własnej marki, chcą dowiedzieć się, jak radzić sobie ze stresem podczas publicznych wystąpień, a także zrozumieć, jak ważna w budowaniu własnej kariery zawodowej jest współpraca z mediami.

Wśród fantastycznych prelegentów z pierwszych stron gazet (m.in. Andrzej Sołtysik, Joanna Jabłczyńska, Krystyna Mazurówna) znajdują się znani i cenieni trenerzy komunikacji biznesowej, eksperci z zakresu budowania kariery, coachowie. Kongres ma rangę międzynarodową. Wśród występujących gości pojawią się także kobiety biznesu m.in. z Rosji czy Ukrainy.

11960200_533267083488295_5507567302353788588_n

Celem naszego Kongresu jest podkreślenie wysokiego poziomu przedsiębiorczości kobiet biznesu z Podkarpacia, integracja pań. Chcemy stworzyć wyjątkowe wydarzenie, przebiegające w miłej, rodzinnej atmosferze. Nie takiej sztywnej, typowo konferencyjnej. Stąd będzie sporo wykładów z dużą dozą dobrego humoru, sporo muzyki, pokaz mody, liczne konkursy z nagrodami. Cieszymy się, że wspiera nas tak zacne grono patronów medialnych. W tym momencie ponad 60 serwisów internetowych, gazet, stacji radiowych promuje nasze wydarzenie… – zapowiada Ilona Adamska, pomysłodawczyni wydarzenia.

Kongres połączony będzie z targami, podczas których wyselekcjonowane firmy zaprezentują swoje produkty i usługi, a na zakończenie wydarzenia organizatorzy szykują pokaz mody (marki OLSEN, VISSAVI i bielizny CHANGE) połączony z bankietem, doskonałą muzyką (występ Angeli Gaber) i lampką wybornego alkoholu od partnera spotkania – LIONESS PAW.

Ostatnie bilety w symbolicznej cenie 25zł do nabycie na www.konferencjekobiet.pl

Patronat honorowy nad kongresem objął Urząd Miasta Rzeszowa.

PL-blue kopia_Page_2

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

5 (2 Votes)

Summary

9,9Score

9,9

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "Międzynarodowy Kongres Imperium Kobiet już za kilka dni! Jeszcze możesz dołączyć!"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress