Łódź: 34 edycja Festiwalu PROGRESSteron już niebawem!

34 edycja Festiwalu PROGRESSteron zbliża się wielkimi krokami. To jedno z największych wydarzeń związanych z rozwojem osobistym kobiet w Polsce.

progressteron2

W chwili obecnej PROGRESSteron to już ponadczasowe wydarzenie i doskonała marka. Tym, co wyróżnia nasz projekt jest wysoki poziom merytoryczny wydarzenia, jakość kontaktu z klientkami oraz relacja , jaką z nimi budujemy – są to czynniki, które mają znaczący wpływ na wiarygodność i prestiż projektu, proponowanych przez nas programów oraz miejsc i organizacji, z którymi współpracujemy.

Festiwal w Łodzi odbędzie się w dniach 4-6 listopada we wnętrzach udostępnionych przez UŁ. Przewidujemy, iż w jesiennej edycji weźmie udział ponad 200 kobiet. Będą mogły wybierać spośród ponad 40 propozycji warsztatów i wykładów.

Za główny walor Festiwalu uznajemy to, że ma moc przyciągania kobiet – uaktywnia je, inspiruje i wspiera pokazując różne możliwości na pełne zaangażowanie się w życie. Festiwal to także spotkanie, które u podstaw zmienia stereotypy związane z kobietami. PROGRESSteron ma ogromny potencjał wpływania na świadomość kobiet i jakość ich życia.

Tej jesieni będziemy UWALNIAĆ: radość, kobiecość, moc, miłość, sens, sukces! #uwolnijradość #uwolnijkobiecość #uwolnijmoc #uwolnijmiłość #uwolnijsens #uwolnijsukces

Więcej informacji i zapisy na stronie: http://www.festiwalprogressteron.pl/lodz-4/

Wydarzenie zostało objęte patronatem przez portal Vitwoman.

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

5 (2 Votes)

Summary

9,9Score

9,9

Brak komentarzy do "Łódź: 34 edycja Festiwalu PROGRESSteron już niebawem!"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress