Kobiece Środy z CRK. Nowa inicjatywa dla przedsiębiorczych kobiet

Centrum Rozwoju Kobiet Wyższej Szkoły Humanitas rozpoczyna nową serię spotkań adresowanych do kobiet zainteresowanych rozwojem zawodowym i osobistym. Cykl zostanie zainaugurowany pierwszym spotkaniem 21 października 2015 roku, poświęconym szeroko pojętemu wizerunkowi.

Baner_Vit

Kobiece Środy z CRK to kolejne po Konwencie Kobiet Sukcesu wydarzenie, organizowane przez CRK, które będzie poruszać kwestie istotne z punktu widzenia realizacji planów zawodowych, aktywizacji kobiet w społeczności lokalnej i rozwoju przedsiębiorczości – mówi Jagoda Szostak, współzałożycielka organizacji.

Tematyka spotkań koncentruje się na zagadnieniach związanych z przedsiębiorczością kobiet oraz ich istotnej roli w rozwoju lokalnego biznesu. Podczas tego wydarzenia organizatorki pragną zainicjować kontakt kobiet z różnych środowisk, m.in. samorządu, placówek edukacyjnych, sektora MŚP. W związku z tym że Uczelnia prowadzi inicjatywy propagujące przedsiębiorczość oraz rozwój lokalnego biznesu, tak ważne dla działalności Centrum Rozwoju Kobiet są prestiżowe działania aktywizujące przedsiębiorców na terenie całego województwa śląskiego.

Ideą spotkań pn. Kobiece środy z CRK jest możliwość uczestnictwa w warsztatowej formie spotkań z ekspertami, wymiana poglądów i doświadczeń, wspólne generowanie nowych pomysłów na biznes, a przede wszystkim pomysłów na siebie – dodaje Ewa Bensz, współzałożycielka CRK. Warsztatowa forma spotkań umożliwi swobodną wymianę myśli oraz dyskusję z zaproszonymi gośćmi – ekspertami z zakresu budowania marki, rozwoju zawodowego, czy prowadzenia własnego biznesu.

Pierwsze spotkanie, które odbędzie się już 21 października 2015 będzie związane z szeroko pojętym wizerunkiem. Ekspertki, Barbara Lech (Centrum Rozwoju Wizerunku) oraz dr Anna Nitkiewicz-Jankowska (Akademia Kobiecości), opowiedzą m.in. o sztuce profesjonalnego makijażu, ubiorze i doborze stylowych dodatków.

Baner_KS_mailing

Organizowany przez nas w czerwcu Konwent Kobiet Sukcesu przyciągnął bardzo liczną grupę kobiet (i nie tylko kobiet), które z jednej strony od lat z powodzeniem prowadzą własną działalność, z drugiej natomiast – pragną zmienić coś w swojej dotychczasowej zawodowej karierze, potrzebują do tego jednakże motywacji i kilku wskazówek. Mamy nadzieję, że nasza nowa inicjatywa ułatwi ową zmianę, pokaże kobietom, że wystarczy chcieć, by móc – przekonuje współzałożycielka CRK, dr Magdalena Boczkowska.

Zapisów na warsztaty dokonywać można drogą internetową pod linkiem: https://docs.google.com/forms/d/1Tx0xx2jZ7_NdiLT76MXJ8IR4tSF2gbFKLcPeIjXwhi4/viewform

Szczegółowe informacje na temat cyklu spotkań Kobiecie środy z CRK publikowane są na stronie: www.humanitas.edu.pl/Centrum_Rozwoju_Kobiet.

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

5 (2 Votes)

Summary

9,5Score

9,5

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "Kobiece Środy z CRK. Nowa inicjatywa dla przedsiębiorczych kobiet"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress