Jak uczestniczki otwarcia Klubu Imperium Kobiet wspominają wydarzenie?

– Otwarcie Klubu Imperium Kobiet za nami. Jestem szczęśliwa, że przyjechały do nas Panie z całej Polski. Nie spodziewałam się takiej frekwencji. Magiczne chwile, cudowne momenty, dużo radości, uśmiechów i żartów. Do tego znakomita muzyka w wykonaniu Magdaleny Szymańskiej, wyborne prosecco od firmy ZIMNY DRAŃ i moc prezentów od naszych sponsorów. Był pyszny tort, kosmiczna beza i tańce prawie do północy. Nasze spotkania mają niesamowitą energię. Odliczam dni do kolejnego eventu. Tym razem w Poznaniu. – tak otwarcie Klubu Imperium Kobiet podsumowuje Ilona Adamska, właścicielka agencji I.D.Media, organizatorka wydarzenia. Co na temat gali mówią inne uczestniczki spotkania? Sprawdźcie!

_KOP0399

– Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w przyjęciu urodzinowym redaktor naczelnej magazynu Imperium Kobiet oraz Law Business Quality – Ilony Adamskiej, która była połączona z inauguracją nowej inicjatywy skierowanej do kobiet „Klub Imperium Kobiet”. W trakcie spotkania poznałam fantastyczne kobiety, w których widać ogromną pasję i zaangażowanie w to co robią.
Są to kobiety, które chętnie dzielą się swoja wiedzą i energią do działania. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że po zakończonej części oficjalnej zostałam obdarowana przez jedną z uczestniczek książką Ilony Adamskiej „Szczęście na wagę złota Potwierdza to tylko moje pierwsze odczucie dużej otwartości tych fantastycznych kobiet Trzymam kciuki za wszystkie Panie – Agnieszka Szczepaniak, Zen Coach

– Bardzo się cieszę, że mogłam uczestniczyć w otwarciu Klubu Imperium Kobiet i z pewnością będę uczęszczała na kolejne spotkania! To bardzo dobra okazja do nawiązania kontaków, ciekawych i inspirujących rozmów z uczestniczkami. Dzięki takim spotkaniom rodzą się nowe pomysły, chęć do działania, jest pozytywna energia. W Klubie Imperium Kobiet można czuć się naprawdę swobodnie, wszystkie Panie integrują się ze sobą, redaktor naczelna to cudowna osoba. Wszyscy jesteśmy dużą rodziną! – Edyta Biniewska, blogerka, doradca kosmetyczny Mary Kay.

– Pomysłodawczynię Klubu Imperium Kobiet Ilonę Adamską poznałam rok temu na konferencji. Była jedną z prelegentek. Pamiętam, została mi jedna wizytówka, którą chciałam wręczyć wyjątkowej osobie. Ilona wystąpiła jako ostatnia, a ja śpieszyłam się na pociąg. Jej Kobiecy magnetyzm, wydobywająca się spójność wewnętrzna w tym co mówiła, sposób wypowiadania się zrobił na mnie ogromne wrażenie. Miesiąc później Ilo wystąpiła na konferencji w Łodzi na której byłam organizatorką. Przystąpiłam do Klubu Imperium Kobiet, ponieważ Ilona przyciąga do siebie wspaniałe osoby, interesujące Kobiety. Ilo ze swoimi pomysłami wychodzi poza granice. Cenię ją za to, że ma ogromne serducho i pomaga również innym ludziom. Jest Kobietą sukcesu, kreatywna i nowatorska, a ja cenię takich ludzi. Na otwarciu Klubu Imperium Kobiet, miałam okazje nawiązać nowe znajomości. Cieszę się, że mogę być częścią Klubu i wspierać inicjatywę. Serdecznie polecam i zachęcam do czytania kobiecego czasopisma Imperium Kobiet.-  Katarzyna Paradowska, Lider Zmian.

– Ilonę Adamską poznałam na Akademii Law Bussines Quality w Racławicach . Ilonkę podziwiam i śledzę jak wciąż idzie do przodu. Jestem czytelniczka IK i czuję, że ten magazyn jest adresowany do mnie, dlatego chętnie przyjęłam zaproszenie na to wydarzenie Emotikon smile. Tutaj poznałam osoby ,które tworzą ten magazyn przez to stał mi się jeszcze bliższy… Lubię poznawać nowe osoby,lubię pogaduchy i towarzystwo innych kobiet, z których każda niesie swoją historię. Polecam takie spotkania. Wypływa z nich wiele dobrego. – Bogumiła Karolina Banaś, Club BioZdrowie.

– Otwarcie Klubu Imperium Kobiet to kolejna doskonała okazja ,by zebrały się wspaniałe Kobiety z całej Polski. Niezwykle ważne jest właśnie to, że z całego kraju przyjechały Panie, by poznać siebie i swoją moc. Dlaczego mówię o mocy? Bo jest niezbędna, by robić cokolwiek, ale też robić dobrze, sensownie i skutecznie – bez przemęczenia i ofiar. Czy to możliwe? Tak. Ponieważ KOBIETY mają nieprawdopodobną moc-MOC DUCHA, A TA JEST NIEZWYCIĘŻONA (bo działa siłą woli, nie mięśni), choć nie zawsze uświadomiona. Takie spotkania są doskonałym pretekstem, by sobie tę MOC uświadomiły. I uświadamiają. Dowód? Doskonała, szczera ,serdeczna, piątkowa zabawa ,połączona z poznawaniem kolejnych, niezwykłych KOBIET, które podniosły się z niejednego upadku i dzisiaj z sukcesem realizują swoje cele i marzenia, mając u boku swoje ukochane dzieci, których nie tylko nie zaniedbują ,ale pokazują swoją postawą, że wszystko jest możliwe. Gdy zapytano mistrza: Co zrobić, by zmienić na lepsze ten świat? Odpowiedział: Żeby Kobiety poznały swoją moc. Właśnie na takim spotkaniu, a Klub Imperium Kobiet z samej nazwy mówi sam za siebie ,miałyśmy okazję poznać i uświadamiać sobie, Drogie Panie , swoją moc. Za sprawą Pani Ilony Adamskiej( mistrzyni nastroju i cudnej zabawy – za co wielkie dzięki i wielki szacunek), miałyśmy okazję zobaczyć i poczuć, jak pięknie, radośnie, beztrosko, swobodnie i zgodnie – w energii sukcesu- może być. Niech zatem będzie tak zawsze, Kochane, nie tylko przez chwilę w ślicznym sklepie Primavera z cudowną Gospodynią Klubu IK, zawsze i wszędzie. Dlaczego nie? Takiej też mocy- niezwyciężonej- życzę Klubowi, Klubowiczkom i Pani Ilonie. Pamiętajcie Drogie Panie, Era Wodnika to era KOBIET i era miłości. Korzystajcie z niej, kochajcie- przede wszystkim siebie i zmieniajcie ten świat, bo macie taką moc. Ilonko, czekamy na kolejne niezwykłe spotkania. – Danuta Terpilowska -Life Coach ,twórczyni Terapii Sercem.

Kolejne spotkanie Klubu Imperium Kobiet już niebawem.

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

5 (2 Votes)

Summary

9,5Score

9,5

Brak komentarzy do "Jak uczestniczki otwarcia Klubu Imperium Kobiet wspominają wydarzenie?"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress