Inspiracji ciąg dalszy, czyli powakacyjna konferencja Wenusjanek w stolicy

Wakacje powoli dobiegają końca, a Wenusjanki wracają w nieco odmienionej formie. Nowi, ciekawi goście, inspirujące tematy i mnóstwo dobrej energii – to wszystko co czeka na uczestniczki wrześniowego spotkania w stolicy.

wenusjanki fot. 1

Koniec wakacji jak zwykle zapowiada nową edycję konferencji pt. “Wenusjanki”. Drugiego dnia września aktywne warszawianki spotkają się niezmiennie w Hotelu Sofitel by motywować i inspirować się we wspólnym gronie. Zapowiada się niezwykłe spotkanie, pełnie ciekawych prelekcji, konkursów oraz wspaniałych gości.

Jednym z nich będzie współwłaściciel sieci kawiarni Green Caffé Nero Adam Ringer. Z Polski wyjechał jako nastolatek i wrócił po ponad 20 letnim pobycie w Szwecji na początku lat 1990 tych, zmieniając karierę z akademickiej (wykładowca Uniwersytetu w Sztokholmie) na businessową. Na początku 2003 otworzył z grupa przyjaciół kawiarnię Green Coffee w Warszawie na ul. Marszałkowskiej. Kawiarnia ta z małego miejsca na wypicie dobrej kawy z czasem przeobraziła się w sieć – a rozwój przyspieszył po zawarciu joint venture z międzynarodową Caffe Nero w 2012. W tej chwili w Warszawie działa 32 kawiarnie i do końca roku otwarte zostanie następne 6.

Podczas konferencji często poruszany jest temat zdrowia, tego co jest dla nas dobre i w jaki sposób prawidłowo o siebie zadbać. W doborze prelegentów zawsze stawiamy na specjalistów w swojej dziedzinie, dlatego łącząc temat zdrowia z odpowiednim specjalistą kolejnym gościem konferencji będzie prof. dr hab. med. Adama Witkowskiego – kardiolog inwazyjny, członek Zarządu EAPCI Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Tym razem porozmawiamy o tym jak odżywianie i aktywność fizyczna wpływa na nasze zdrowie, a zwłaszcza na układ krwionośny odpowiedzialny za prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Do męskiego grona prelegentów tego spotkania dołączy Kasjan Pracki absolwent AWF, instruktor kulturystki oraz pływania. Posiada bogate doświadczenie zdobyte podczas przygody ze sportami indywidualnymi oraz zespołowymi. Dzięki wiedzy z zakresu fizjologii, biochemii i biomechaniki treningi z nim są dobrze przemyślane i zindywidualizowane. Współpracuje z osobami, które na co dzień spotykamy w radiu czy telewizji. Z uczestniczkami wydarzenia podzieli się wiedzą związaną z doborem odpowiedniej diety i treningu do swoich indywidualnych potrzeb.

W czasie konferencji nie zabraknie również inspirujących rozmów przy filiżance aromatycznej kawy Nescafe Dolce Gusto. Na przybyłe panie czekają także liczne prezenty jakie przygotowali partnerzy spotkania. Do wygrania m.in. sukienki oraz kosmetyki,

Organizatorem wydarzenia jest firma Com Creation. Więcej informacji na temat konferencji na stronie internetowej: www.wenusjanki.com.pl

Partnerzy spotkania:

Princessa, Nestle Waters, Nescafe Dolce Gusto, Dermedic, Bielenda, beGLOSSY, Yonelle, Bourjois, Grey Wolf, Chanty, Marconi, Beauty Face, Orientana, magazyn Vege, Krystyna Sarnacka Photography.

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

3 (4 Votes)

Summary

9,5Score

9,5

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "Inspiracji ciąg dalszy, czyli powakacyjna konferencja Wenusjanek w stolicy"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress