Już niebawem Gala Branży Weselnej 2017!

Uroczysta i prestiżowa Gala Branży Weselnej 2017 odbędzie się już 24 listopada w pięciogwiazdkowym Hotelu Bristol Tradition&Luxury w Rzeszowie. Zapraszamy na transmisję na żywo, którą będzie można oglądać na www.rzeszownazywo.pl Firmy z branży ślubnej walczyły o statuetkę i tytuł zwycięzcy w poszczególnych kategoriach w plebiscycie podkarpackim i ogólnopolskim. Plebiscyt Gala Branży Weselnej 2017 jest organizowany przez Telewizję Rzeszów Na Żywo oraz Ogólnopolski Portal Ślubny Weselny Expert.

W każdej kategorii (Moda Ślubna, Fryzjerstwo, Kosmetyka, Sala Weselne itd.) nominowanych było maksymalnie 10 Firm z województwa podkarpackiego i po trzy firmy z pozostałych województw. Na każdą Firmę można było głosować drogą smsową do 12 listopada 2017 r. Głosowanie było jawne. Ostatnie cztery dni głosowania były tajne, a wyniki nie były widoczne dla firm i głosujących. Ogłoszenie wyników nastąpi dopiero w dniu wydarzenia podczas prestiżowej Gali, a firmie, która otrzymała największą liczbę głosów w swojej kategorii w plebiscycie woj. podkarpackiego oraz plebiscycie ogólnopolskim zostanie wręczona statuetka.

Łącznie w plebiscycie wzięło udział ponad 168 firm z całego kraju, w tym 80 z Podkarpacia. Każda ze zwycięskich firm w 15 kategoriach otrzyma od organizatorów vouchery o wartości 7000zł. Podczas Gali odbędzie się premiera poradnika ślubnego autorstwa Arkadiusza Habrata pt.: „ Jak zorganizować udane wesele – porady weselnego experta”. Po części oficjalnej odbędzie się Bal przy dźwiękach zespołu Demeters i Dja Magnetic Project. Dla uczestników zaśpiewa także Karol Dziedzic – finalista V edycji programu „The Voice Of Poland”.
Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

5 (2 Votes)

Summary

9,5Score

9,5

Brak komentarzy do "Już niebawem Gala Branży Weselnej 2017!"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress