Ewelina Niklas: Kosmetyki Cherry Soap powstały z własnej potrzeby

Marka Cherry Soap zyskuje coraz większą popularność. Doceniają ją zarówno kobiety jak i mężczyźni. Doskonale sprawdza się w pielęgnacji każdego rodzaju skóry, a zwłaszcza w przypadku skóry borykającej się z AZS. O marce Cherry Soap opowiada jej właścicielka Ewelina Niklas.

Czym inspirujecie się tworząc receptury i linie zapachowe kosmetyków Cherry Soap?

Tworzymy kosmetyki, których sami potrzebujemy. Linie zapachowe i wzornictwo wynikają z tego, co w danym momencie czujemy.

Jak oceniacie wzrost zainteresowania Polek kosmetykami naturalnymi i czy Polki są „trudnymi” klientkami?
Obserwujemy wręcz logarytmiczny wzrost zainteresowania kosmetykami dobrymi, naturalnymi. Wydaje nam się, że jest to spowodowane coraz większymi problemami ze skórą w społeczeństwie. Im większy problem ze skórą, tym trudniej przekonać daną osobę do wypróbowania czegoś nowego, ale kiedy taka osoba odważy się użyć naszych kosmetyków, zostaje z nami na długo. Polki są mądrymi, świadomymi klientkami. Szukają kosmetyków najlepszych jakościowo. Takich, które działają. Lubimy wymagających klientów. Uwielbiamy, kiedy wracają do nas i przyznają, że nasze kosmetyki są rzeczywiście tak dobre, jak mówiliśmy 

Co wyróżnia markę Cherry Soap na tle konkurencji i dlaczego akurat po wasze produkty warto sięgnąć?

Kosmetyki Cherry Soap powstały z własnej potrzeby. Nasza firma nie została założona dlatego, że uznaliśmy iż jest to rozwijający się rynek i warto w niego wejść, ale dlatego, że stworzyliśmy coś, co naprawdę działa. Wszystkie receptury tworzymy sami testując je na nas samych. Moja (Eweliny) skóra jest bardzo wrażliwa, delikatna, problematyczna. Bardzo szybko pokazuje, jeśli coś jej nie służy. Dzięki swojej nadwrażliwości jest idealnym testerem. Kiedy receptura jest już gotowa, kosmetyk przechodzi szereg skomplikowanych badań w specjalistycznym, renomowanym laboratorium i otrzymuje raport bezpieczeństwa. Dopiero wtedy pojawia się w sprzedaży.

Dlaczego klienci wybierają nas? Wiedzą, że nie uznajemy kompromisów. Składy naszych kosmetyków są bogate, tworzone tak, aby działały. Nie ma tam zbędnych, tanich zapychaczy. Każdy składnik został umieszczony po to, aby działał synergicznie z pozostałymi i dawał najlepszy z możliwych efekt. Surowców szukamy na całym świecie i wybieramy tylko te najwyższej jakości.

Jakie są wady i zalety pracy ze współmałżonkiem?

Wada jest jedna – cały czas jesteśmy w pracy ;) Zalety? Mnóstwo. Kiedy pracujesz z kimś, kto jest Twoim najlepszym przyjacielem i najbliższą osobą na świecie, łatwiej jest stworzyć ideał. Uzupełniamy się, rozumiemy. Dzięki temu jak dobrze się znamy łatwiej jest nam współpracować w tworzeniu czegoś nowego. Każde z nas robi to, w czym czuje się najlepiej i robi to perfekcyjnie.

Jakie macie plany na przyszłość? Czy zaskoczycie czymś swoje klientki w najbliższym czasie?

W najbliższym czasie będzie można zauważyć trochę zmian w sposobie promocji naszej marki. Nie mamy już czasu na to, aby pojawiać się na tylu targach, co wcześniej. Pragniemy skupić się na wprowadzeniu jak największej ilości nowych kosmetyków w jak najkrótszym czasie. Wymaga to jednak tego, abyśmy więcej czasu mogli spędzać w pracowni. W zamian za ograniczoną ilość targów obiecujemy dać naszym klientom coś wyjątkowego, z czego myślimy, że będą bardzo zadowoleni.

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

0 (0 Votes)

Summary

9,8Score

9,8

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "Ewelina Niklas: Kosmetyki Cherry Soap powstały z własnej potrzeby"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress