DIAMENTY KOBIECEGO BIZNESU 2015. Znajdź się wśród 100 firm godnych zaufania!

Pokaż swoją firmę na łamach noworocznego wydania prestiżowego magazynu Law Business Quality i znajdź się w gronie 100 firm godnych zaufania! 

_KOP0399

Wraz z Nowym Rokiem redakcja magazynu Law Business Quality pragnie oddać w ręce Czytelników specjalną WKŁADKĘ TEMATYCZNĄ pod hasłem „Diamenty Kobiecego Biznesu – 100 firm godnych zaufania„.

Law Business Quality chce po raz kolejny – po plebiscycie LWICE BIZNESU – pokazać, że kobiecy biznes ma wiele twarzy, a za sukcesem stoją nie tylko wyniki finansowe, ale także pasja, kreatywność i wytrwałość. Kobiety powinny chwalić się swoimi sukcesami, być inspiracją dla innych.

Lista 100 wyjątkowych firm czyli DIAMENTÓW KOBIECEGO BIZNESU zostanie opublikowana również na portalach www.magazynlbq.pl i www.4allwomen.pl

Uroczyste wręczenie pamiątkowych dyplomów odbędzie się w połowie stycznia na „kobiecym evencie” organizowanym w salonie Primavera Furniture w Warszawie.

.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z możliwości znalezienia się w gronie wspaniałych kobiecych biznesów, jednocześnie ciesząc się, że możemy objąć patronat medialny nad tą wyjątkową  inicjatywą.

WARUNKI UCZESTNICTWA I ZGŁOSZENIA: info@idmedia.pl

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

5 (2 Votes)

Summary

9,8Score

9,8

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "DIAMENTY KOBIECEGO BIZNESU 2015. Znajdź się wśród 100 firm godnych zaufania!"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress