DIAMENTY KOBIECEGO BIZNESU 2015. Znajdź się wśród 100 firm godnych zaufania!

Pokaż swoją firmę na łamach noworocznego wydania prestiżowego magazynu Law Business Quality i znajdź się w gronie 100 firm godnych zaufania! 

_KOP0399

Wraz z Nowym Rokiem redakcja magazynu Law Business Quality pragnie oddać w ręce Czytelników specjalną WKŁADKĘ TEMATYCZNĄ pod hasłem „Diamenty Kobiecego Biznesu – 100 firm godnych zaufania„.

Law Business Quality chce po raz kolejny – po plebiscycie LWICE BIZNESU – pokazać, że kobiecy biznes ma wiele twarzy, a za sukcesem stoją nie tylko wyniki finansowe, ale także pasja, kreatywność i wytrwałość. Kobiety powinny chwalić się swoimi sukcesami, być inspiracją dla innych.

Lista 100 wyjątkowych firm czyli DIAMENTÓW KOBIECEGO BIZNESU zostanie opublikowana również na portalach www.magazynlbq.pl i www.4allwomen.pl

Uroczyste wręczenie pamiątkowych dyplomów odbędzie się w połowie stycznia na „kobiecym evencie” organizowanym w salonie Primavera Furniture w Warszawie.

.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z możliwości znalezienia się w gronie wspaniałych kobiecych biznesów, jednocześnie ciesząc się, że możemy objąć patronat medialny nad tą wyjątkową  inicjatywą.

WARUNKI UCZESTNICTWA I ZGŁOSZENIA: info@idmedia.pl

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

5 (2 Votes)

Summary

9,8Score

9,8

Brak komentarzy do "DIAMENTY KOBIECEGO BIZNESU 2015. Znajdź się wśród 100 firm godnych zaufania!"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress