21 kwietnia 2017 roku na Zamku Książ odbyły się dwa pokazy promujące markę Słowiański jedwab

Słowiański jedwab – len w odsłonie gothic&rock to pokaz pełen mocy, dynamizmu i atmosfery, która na długo pozostaje w pamięci twórców, uczestniczek oraz tych wszystkich którzy mogli podziwiać jego efekty. Tegoroczna edycja to niesamowite widowisko – styl gothic ukazał mroczny klimat opowiadający o ludzkich problemach, do tego rock, który dodał mocy i dynamizmu, aż nogi same rwały się wejścia na wybieg razem z modelkami.

Wszystko osnute zostało magiczną i niepowtarzalną opowieścią ze szczęśliwym zakończeniem, bo jakżeby inaczej. Pokaz zakończył się kolejnym sukcesem. Nasze modelki poczuły blusa i zapomniały o szarej codzienności a wszyscy inni razem z nimi. Atmosfera, która towarzyszyła temu wydarzeniu nie jest często spotykana, bo tyle pasji, emocji i zaangażowania nie da się osiągnąć tak po prostu. Trzeba włożyć w to serce i czas, wtedy wszystko ma sens i sprawia, że warto być obecnym w takich chwilach, razem z nami.

Podczas tegorocznej edycji w projekcie wzięło udział 20 kobiet, które w cyklu przygotowań uświadomiły sobie, co to znaczy poczuć się piękną, jak wiele efektów daje wytężona praca oraz jak wielki potencjał drzemie w nich samych.
Przepiękna , bogata kolekcja Estery Grabarczyk, projektantki ukazującej zupełnie nieznane oblicze lnu i materiałów, które można wykorzystać po raz wtórny. Pokaz odbył się przy muzyce granej na żywo przez Katarzynę Niemierowską i Roberta Delegiewicza ,którzy stworzyli gothicko-rockowy klimat . Całość spięła choreografia Andrzeja Grabarczyka, który jest mistrzem tworzenia opowieści i ruchów scenicznych.

W tym roku podczas pokazów pojawili się również goście specjalni – Krystyna Mazurówna oraz Ryszard Rembiszewski, którzy uświetnili pokaz swoimi występami, nadając mu prestiż i osobliwy charakter. Organizatorzy serdecznie dziękują za pomoc i wsparcie wszystkim którzy przyczynili się do zrealizowania kolejnego projektu słowiański ,,jedwab”

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

5 (2 Votes)

Summary

9,8Score

9,8

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "21 kwietnia 2017 roku na Zamku Książ odbyły się dwa pokazy promujące markę Słowiański jedwab"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress