XI Edycja „Brand Elite – Spotkania z Marką” za nami!

9 września 2021 w Hotelu Rubin w Starym Kiełbowie odbyła się XI już edycja prestiżowego i niezwykle charakterystycznego dla regionu radomskiego wydarzenia, jakim są wieczory biznesowe organizowane przez Agencję Kreatywną Noble Brand, której właścicielką jest Anna Słopiecka. Edycja skupiała się wokół tematu „Dlaczego nie warto bać się zmian – czyli kto nie ryzykuje, ten nie ma szans na sukces!”, a gościem specjalnym była Dorota Wellman. 

Brand Elite to cykl wartościowych wydarzeń biznesowych, mających na celu budowanie przedsiębiorczej społeczności, stawiającej na rozwój osobisty oraz biznesowy. Spotkania od kilku lat przyciągają liderów, właścicieli firm, osoby na stanowiskach managerskich, kobiety przedsiębiorcze i aktywne, stawiające na rozwój osobisty i biznesowy. Coraz chętniej w wydarzeniu biorą udział również mężczyźni.

– Drodzy! Dziękujemy WAM z serca za Waszą obecność na XI Edycji Brand Elite – Spotkania z Marką Jesteśmy wzruszone i szczęśliwe, że razem tworzymy piękną społeczność, dla której ważne są relacje, wiedza, rozwój osobisty, wspólne wartości! – po wydarzeniu przyznaje jego organizatorka Anna Słopiecka.

Dotychczas wśród prelegentek znalazły się: Beata Tyszkiewicz, Ewa Minge, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Otylia Jędrzejczak czy Urszula Dudziak.

XI Edycja poświęcona została tematom:

 • Kryzys – zagrożenie czy szansa rozwoju?
 • Jak odnaleźć otwartość i odwagę do transformacji siebie i firmy?
 • Dlaczego nie warto bać się zmian w życiu osobistym i zawodowym?
 • Dlaczego Twój rozwój stanowi fundament odnalezienia się w nowej rzeczywistości?
 • Zmiana rozebrana – jak wyrwać się ze schematów w życiu i biznesie?

To już piąta edycja, w której biorę udział. Brand Elite to dla mnie doskonały sposób, by zadbać o samorozwój i relacje biznesowe podczas części networkingowej. W trakcie dzisiejszej edycji dostrzegłam znajome twarze, które pojawiały się podczas wcześniejszych wieczorów biznesowych, co świadczy o tym, że one również zauważają i doceniają wartość tych spotkań. Jest również wiele nowych osób, co oznacza, że Brand Elite nabiera siły, dociera do szerszego grona odbiorców i zyskuje nowych zwolenników. Tak, na pewno wezmę udział w kolejnych spotkaniach i już jestem ciekawa, kto będzie gościem XII edycji. – przyznaje jedna z uczestniczek wieczoru biznesowego Brand Elite.

Dorota Wellman była gościem specjalnym, jednak można było wysłuchać również prelekcji trenera biznesu Andrzeja Śmiecha oraz występu Klaudii Kowalik, założycielki szkoły Warsaw Music Academy.

 

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

0 (0 Votes)

Summary

9,8Score

9,8

Brak komentarzy do "XI Edycja "Brand Elite - Spotkania z Marką" za nami!"

  Skomentuj

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Facebook

  Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress