Patronat medialny: XI Wieczór Biznesowy „Brand Elite – Spotkania z Marką”

Spotkania biznesowe mają bardzo kluczowe znaczenie w rozwoju biznesu, nie tylko na rynku lokalnym, ale także ogólnopolskim. Komunikacja, umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji oraz udział w wydarzeniach branżowych mogą dostarczyć naszemu biznesowi nowych partnerów, klientów i nowe możliwości rozwoju. Dlatego też, niezmiernie cieszy fakt, że znów możemy zasmakować normalności i brać udział w spotkaniach nie tylko online. Zatem z ogromną przyjemnością możemy poinformować, że już 9 września w Hotelu Rubin (Stary Kiełbów) odbędzie się XI  Wieczór Biznesowy „Brand Elite – Spotkania z Marką” pt. „Dlaczego nie warto bać się zmian – czyli kto nie ryzykuje, ten nie ma szans na sukces!”, którego organizatorem jest Agencja Kreatywna Noble Brand Anna Słopiecka. 

brand elite

Gośćmi, któzy wygłoszą swoje prelekcje podczas wydarzenia będą: trener biznesu Andrzej Śmiech oraz polska dziennikarka, prezenterka, producentka programów radiowych i telewizyjnych Dorota Wellman. Podczas wydarzenia uczestnicy dowiedzą się czy kryzys stanowi zagrożenie, czy też szansę rozwoju, jak odnaleźć odwagę do transformacji siebie i firmy, dlaczego nie warto bać się zmian zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. A ponadto, dlaczego rozwój stanowi fundament odnalezienia się w nowej rzeczywistości oraz jak wyrwać się ze schematów w życiu i biznesie.

Brand Elite to cykl wartościowych wydarzeń biznesowych, mających na celu budowanie przedsiębiorczej społeczności, stawiającej na rozwój osobisty oraz biznesowy. Spotkania adresowane są do osób prowadzących własne firmy, na stanowiskach managerskich, liderek i liderów społecznych oraz samorządowych, zarządzających projektami i zespołami, chcących budować przewagę konkurencyjną na rynku i tworzyć markę własnego nazwiska (personal branding) oraz markę pracodawcy (employer branding), przedsiębiorczych i aktywnych, stawiający na rozwój osobisty i biznesowy.

XI Wieczór Biznesowy „Brand Elite – Spotkania z Marką” odbędzie się 9 września 2021 (czwartek) w godz. 18,30-22,30 w Hotelu Rubin (Stary Kiełbów 57, gm. Stara Błotnica koło Radomia). Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego, zaś sponsorem generalnym Nefretete Day Spa. Bilety można nabyć na https://app.evenea.pl/event/brandelite11/ (150 zł / 1os. sprzedaż otwarta do dn. 6 września br.)

SZCZEGÓŁY:  www.brandelite.pl oraz na facebook.com/brandelitespotkaniazmarka

marketing.brandelite@gmail.com, tel. 604591025

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

0 (0 Votes)

Summary

9,8Score

9,8

Brak komentarzy do "Patronat medialny: XI Wieczór Biznesowy „Brand Elite – Spotkania z Marką”"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress