Laur Branży Beauty 2022. Nagrody dla salonów kosmetycznych.

Każda z nas ma swój ulubiony salon kosmetyczny, fryzjerski czy klinikę SPA, którą odwiedza, kiedy potrzebuje odrobiny relaksu. Każda z nas ma również i takie doświadczenia, które spowodowały, że pewne salony z branży beauty będzie omija szerokim łukiem i  przestrzega przed nimi swoje siostry, przyjaciółki czy współpracowniczki. Często zdarza się również i tak, że nie mamy świadomości, jakie konkretnie usługi świadczą salony w naszej najbliższej okolicy i czy warto z nich skorzystać. Prawda jest taka, że w morzu konkurencji, nam konsumentom trudno zdecydować się na konkretną ofertę. Z pomocą przychodzi program Laur Branży Beauty, który spośród istniejących na rynku placówek wyróżnia te najlepsze.

laur branzy beauty

Laur Branży Beauty

Program Laur Branży Beauty powstał, by spośród dostępnych na rynku salonów wyróżnić te najlepsze. W programie mogą wziąć udział salony fryzjerskie, kosmetyczne, kliniki medycyny estetycznej, masażu i wszystkie osoby bezpośrednio związane z branżą beauty, jak np. masażystki, stylistki paznokci, barberzy. Ale także właściciele marek kosmetycznych.

Dołączenie do programu to doskonały sposób na zakomunikowanie innym, że firmę lub markę cechuje wysoka jakość usług, profesjonalizm i nieposzlakowana opinia wśród Klientów, bowiem Laur Branży Beauty to wyjątkowa nagroda, którą mogą pochwalić się tylko najlepsze firmy, które spełniają najwyższe standardy.

Program Laur Branży Beauty świadczy tym samym usługi reklamowe, marketingowe i promocyjne. Pomagamy budować pozytywny wizerunek marki, docierać do szerszego grona odbiorców, wyróżniać się na tle konkurencji. By poznać opinię na temat salonu zgłaszającego się do programu Laur Branży Beauty agencja odpowiedzialna za research przeczesuje Internet (fora, grupy regionalne, opinie w Google i w social mediach), by mieć pewność, że przyznanie miana Laur Branży Beauty jest w pełni zasłużone.

Warto zauważyć, że laureaci programu poza tytułem Laur Branży Beauty, który stanowi potwierdzenie jakości oferowanych usług, otrzymują również pakiet działań marketingowych, reklamowych i promocyjnych.

Swój udział można zgłosić poprzez wypełnienie krótkiego formularza na stronie www.laur-beauty.pl. Odpowiedź na zgłoszenie, niezależnie od decyzji, pojawi się w przeciągu dwóch dni roboczych.

 

 

 

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

0 (0 Votes)

Summary

9,5Score

9,5

Brak komentarzy do "Laur Branży Beauty 2022. Nagrody dla salonów kosmetycznych."

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress