Weź udział w cyklicznych spotkaniach Ditta Zimmermann & Women

Ditta Zimmermann & Women to projekt cykliczny skierowany do kobiet. Każda uczestniczka znajdzie w nim coś dla siebie. Cykl ma za zadanie inspirować, motywować i rozpieszczać Panie. W programie każdego ze spotkań zawarte są elementy, takie jak:

 • Rozwój osobisty
 • Zdrowie i uroda
 • Doskonały wizerunek
 • Dobry styl
 • Szczypta kultury

2Pierwsze spotkanie odbędzie się już 15.12.2015 w butiku Ditta Zimmermann B07 w MODO przy ulicy Łopuszańskiej 22 w Warszawie. Wśród atrakcji szkolenie z Moniką Perdjon dyplomowanym coachem, spotkanie z autorką marki Dittą Zimmermann i prezentacja Komunikacja poprzez wizerunek biznesowy przygotowana przez trio: Justynę Qunio (SHE STYLE), Martę Kwiecińską (Kwiecińska Atelier wizaż) i Tatianę Pałucką – fotografa mody. W programie wiele dodatkowych atrakcji i wspaniałych niespodzianek! Wieczór poprowadzi Olga Kisiel-Konopka, właścicielka marki OKK!

Wstęp wolny po wcześniejszej rejestracji: olga@olgakk.pl, tel. 882 444 811

Jaka jest biżuteria Ditty Zimmermann?

6Przede wszystkim niezwykle różnorodna – każda z Pań z pewnością odnajdzie wśród propozycji projektantki coś zgodnego ze swoimi upodobaniami. Wystarczy zresztą zwrócić uwagę na samą różnorodność wzorów, kolekcji, czy kamieni: od subtelnego, najmodniejszego w nadchodzących sezonach różowego kwarcu, poprzez perły, kryształ, granaty, ametysty, agaty dendrytowe, po czarny onyks. „Polki są wymagające – konsekwentnie szukają własnego stylu i oryginalnych ozdób. Dlatego chciałam zaproponować swoim klientkom, jak najbardziej zróżnicowane kolekcje ” – komentuje Ditta Zimmermann.

Zapraszamy na www.dittazimmermann.com

Zaproszenie

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

5 (1 Votes)

Summary

9,8Score

9,8

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "Weź udział w cyklicznych spotkaniach Ditta Zimmermann & Women"

  Skomentuj

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Facebook

  Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress