Strój na pierwszą randkę dla kobiety.

Wiadomym jest, że każda kobieta lubi wyglądać oszałamiająco i przykuwać uwagę swoim wyglądem. Tym bardziej zależy jej na tym, jeśli ma to być pierwsza randka. Każda kobieta zadaje sobie wtedy jedno pytanie: w co mam się ubrać?

jak sie ubrac na pierwsza randke
W doborze stroju na to szczególne spotkanie musimy wziąć pod uwagę miejsce spotkania. Sukienka mini, buty na szpilkach czy zwiewne stroje, raczej nie będą się dobrze prezentowały w parku czy na koncercie rockowym. Elegancja i szyk ładnej wieczorowej kreacji na pewno zostanie doceniona w restauracji czy teatrze.

Jak się ubrać na pierwszą randkę?

Pierwsza żelazna zasada – strój nie może być zbyt wyzywający, ponieważ zbytnie eksponowanie wdzięków może wywrzeć nieodpowiednie wrażenie na towarzyszu wieczoru. Na ogół mężczyznom bardziej podobają się kobiety w sukienkach czy spódniczkach. Ich zdaniem taki strój podkreśla kobiecość. Może zatem warto założyć sukienkę, zwłaszcza jeśli nie jest ona częścią codziennego stroju?

Trzeba zastanowić się tez nad kolorem stroju. Wbrew pozorom jest on równie ważny, co sam ubiór. Czerń jest bardzo szykowna, ale pamiętać należy, że idziemy na randkę a nie na pogrzeb. Czerwień z kolei jest kolorem bardzo prowokującym, zadbajmy więc, by nie onieśmielać potencjalnego partnera. Zrezygnujmy z najmodniejszych nawet w sezonie krojów i kolorów, jeśli nie pasują one ani do naszego typu urody, ani do figury.

Jak powinien wyglądać strój na pierwszą randkę?

Ważne jest, by w swoim stroju czuć się komfortowo i wygodnie, ale zarazem pewnie i atrakcyjnie.
Najlepiej jest, gdy tylko jedna część ubioru przyciąga uwagę oryginalnością. Łączenie kilku awangardowych ubrań to eksperyment nie na pierwszą randkę. Podobnie jest z dodatkami. Jeden dominujący zawsze uatrakcyjni wygląd, więcej może spowodować, że swoim wyglądem będziemy przypominać świąteczną choinkę.

Lepiej unikać błyszczących powierzchni czy cekinów – nie starajmy się za wszelką cenę zabłysnąć, poza tym, takie kreacje nieco rozpraszają uwagę. Podobno mężczyźni lubią kobiety ubrane w delikatne i jasne tkaniny miękkie i przyjemne w dotyku. Warto zatem sprawdzić, czy zasada ta dotyczy naszego kandydata.

Polub i udostępnij:

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

1 Komentarz do "Strój na pierwszą randkę dla kobiety."

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress