Sklep internetowy ZARA – w poszukiwaniu zimowego płaszcza.

Zakup zimowego płaszcza to dla wielu kobiet naprawdę spore wyzwanie. Te bardziej wybredne nie tylko co roku kupują nowy model, co i w szafie mają ich po kilka sztuk na każdą zimę! Płaszcz zimowy jest swojego rodzaju naszą zimową wizytówką. Nie jest to jesienna kurtka, która w zależności do pogody ubierzemy, badź nie. Nasz płaszcz zimowy zakładać będziemy codziennie, przez kilka miesięcy. Tym bardziej jego zakup jest dla niektórych kobiet prawdziwą bolączką, spędzającą sen z powiek. Wiemy o czym mówimy, ponieważ obecnie same jesteśmy na etapie poszukiwań czegoś unikalnego. Czy znalezienie płaszcza zimowego, takiego wyśnionego, wymarzonego- możliwe jest w sklepie internetowym Zara?

8304317800_2_1_1

Sklep internetowy Zara Polska oferuje nam naprawdę ciekawy wachlarz różnorakich propozycji. Obecnie w kategorii „płaszcze” znajduje się aż dwieście sześćdziesiąt pięć artykułów! I jak tu wybrać coś ciekawego? Jak przeglądając je wszystkie nie pominąć jakiejś perełki? Ciężkie zadanie… Dlatego my zestawiłyśmy dla Was trzy różne płaszcze, abyście mogły bliżej im się przyjrzeć. To właśnie one spodobały się nam najbardziej.

fdf

7901231620_6_1_1

Na pierwszy ogień wrzucamy płaszcz z kołnieżem i dopinanym futerkiem. W sklepie Zara Online dostępny jest w dwóch kolorach- różowym i brązowym, w cenie trzystu sześćdziesięciu dziewięciu złotych. To płaszcz z materiałów mieszanych. Przeważa wełna, bo aż pięćdziesiąt dwa procent zawartości. Pozostałe materiały wchodzące w skład płaszcza to dziesięć procent poliamidu i trzydzieści osiem procent poliesteru. Ozdoby płaszcza wykonany są głównie z akrylu z domieszką poliesteru, z którego wykonana jest również podszewka.

fdfdfd

0605200812_6_1_1

Kolejną wypatrzoną przez nas pozycją na Zara Online jest peleryna z dzianinowymi rękawami, dostępna jedynie w kolorze szarego melanżu. Cena nieco wyższa, bo całe trzysta dziewięćdziesiąt dziewięć złotych. W skład płaszcza wchodzą: tkaninka główna- sześćdziesiąt procent wełny i czterdzieści procent wiskozy, tkanina dodatkowa- sześćdziesiąt dziewięć procent akrylu, szesnaście procent poliesteru i piętnaście proceny nylonu.

dsds

8304317800_6_1_1

Ostatnim wypatrzonym przez nas płaszczem w Zara Women jest płaszcz z otulającym kołnierzem. To własnie on skradł nasze serca. Jego cena jest jednak znacznie wyższa od dwóch pozostałych- czterysta sześćdziesiąt dziewięć złotych. Nie urkywajmy, nie każdego stać na zakup płaszcza za blisko pół tysiąca złotych. Jak na płaszcz Zara w tej cenie przystało, wykonany jest w siedemdziesięciu ośmiu procentach z wełny i dwudziestu dwu procentach z poliamidu.

Jak widać świetnie po samej Zarze– ceny są naprawdę rozbieżne. To samo zresztą ma miejsce w każdym sklepie internetowym i stacjonarnym. I jak tu wyjść z tego wszystkiego bez bólu głowy, albo pustek w portfelu… Macie jakieś sprawdzone sposoby?

Polub i udostępnij:

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "Sklep internetowy ZARA - w poszukiwaniu zimowego płaszcza."

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress