Singielki po 30-tce – co założyć by zrobić pozytywne wrażenie?

Od lat uświadamiamy sobie, że wpajana nam w czasach szkolnych piękna sentencja, że to „nie szata zdobi człowieka”, odeszła do lamusa. Kobiety i mężczyźni przykładają coraz więcej uwagi do swojego wyglądu zewnętrznego. Tylko nieliczni wbiegają do pierwszego lepszego sklepu, kupują jeansy wiszące na najbliższym wieszaku nie zastanawiając się nad ich kolorem, czy fasonem.

singielka

Dzięki ogromnym nakładom finansowym jakie firmy przeznaczają na kampanie reklamowe, Polacy zaczęli zwracać uwagę na marki i już nie mają kłopotów z ich nazwaniem i dopasowaniem do właściwego produktu.

Szczególnie zauważa się to na rynku odzieżowym. Wielkie szyldy sklepów i piękne witryny zapraszają klientów do swojego wnętrza. Coraz to lepiej wyszkolona kadra sprzedawców potrafi doradzić klientowi jaki fason i jakie kolory będą odpowiednie do jego typu urody i co wybrać, aby nie odbiegać od najnowszych trendów mody.

Idące, za tym całym postępem, kobiety próbują nadążyć za nowinkami modowymi wertując czasopisma i strony internetowe. Coraz chętniej ogląda się programy o trendach modowych, a wielkie gwiazdy próbują doradzać Polakom jak się powinni ubierać i czego unikać, by być lepiej postrzeganymi przez społeczeństwo.

Na szczęście nie tylko ubiór się liczy i tego jesteśmy świadomi. Kobiety zauważyły, iż warto inwestować w swoje zainteresowania, uczyć się języków obcych i podróżować. Ich ciekawość świata sprawia, że i one są bardziej interesujące dla mężczyzn. Dopełnieniem coraz to ciekawszych charakterów jest sam ubiór kobiet.

Niezmiennym dylematem pań pozostaje stawiane każdego ranka pytanie: W co ja się mam dzisiaj ubrać”. Niezależnie od tego, czy szafa kobiety jest bardzo przepastna, czy też znajduje się w niej niewielka ilość ubrań, warto pamiętać, aby nasze ubranie odzwierciedlało nasz charakter i styl życia. Jeśli planujemy z wyprzedzeniem wydarzenia danego dnia, warto przed wyborem odpowiedniej garsonki przypomnieć sobie jaki mamy plan na dzisiejszy dzień. Niezależnie od tego, czy jesteśmy żonami, mamami, singielkami, czy też nastolatkami powinnyśmy zadbać o to, by każdego dnia czuć się komfortowo i być ubrane odpowiednio do sytuacji.

Większość kłopotów z doborem odpowiedniej garderoby zaczyna się po trzydziestce. Zazwyczaj wtedy zmieniają się kobiece kształty, skóra zmienia koloryt i pojawiają się pierwsze starzenia organizmu. To jest okres niezmiernie trudny dla kobiet, ponieważ nie czują się one jeszcze stare, ale nie są też już nastolatkami. Trzydzieści lat, to też wiek, w którym wiele kobiet zaczyna rozumieć i walczyć o swoje potrzeby. Nierzadko taka walka prowadzi do rozwodów. W tym okresie swojego życia i nowej sytuacji życiowej kobiety popełniają najwięcej wpadek modowych.

Dotychczas były bardziej żonami i matkami. Ich ubiór był zawsze schludny i czysty, ale nie musiały im poświęcać zbyt wiele uwagi. Jeśli zmienia się nasze życie, ubrania nie zawsze dobrze pasują do nowego trybu życia i nowych wyzwań.

Wybierając się na kawę z koleżanką, nie zastanawiały się nad tym, czy dana spódniczka nie jest za długa, lub za krótka, czy w zieleni oczy nie wyglądają bardziej smutno. W przypadku singielek poszukujących partnera wygląda to nieco inaczej. Zaczynają przyglądać się swoim strojom, zwracają więcej uwagi na detale i dłużej wybierają dodatki.

Czym powinno się kierować dobierając ubrania? Na pewno stylem życia, o czym już było wspomniane powyżej, ale też warto pamiętać o swojej sylwetce i dobrym samopoczuciu.

Jeśli chcemy być pewne tego, że dobrze wyglądamy można przeprowadzić eksperyment. Ubrać się w różne stroje, i te, przez nas lubiane i te, które leżą w czeluściach szaf z napisem: ”Ciebie nigdy nie ubiorę”. Później poprosić przyjaciółkę o zrobienie kilku zdjęć. Na ich podstawie będzie można bardzo szybko zorientować się, co pasuje mi, jako trzydziestoletniej singielce, a w czym wyglądam jak małolata, lub wręcz przeciwnie, jak leciwa staruszka.

Taka sesja pozwoli wyłapać wszelkie wady i zalety naszej sylwetki i dobrać taką garderobę, która będzie idealna dla nas i w której poczujemy się prawdziwie kobieco i seksownie. Zrobione zdjęcia warto zachować w pamięci na dłużej i kierować się nimi podczas kolejnych zakupów.

Polub i udostępnij:

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "Singielki po 30-tce - co założyć by zrobić pozytywne wrażenie?"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress