Seksowna, czy wyszczuplająca? – jaka bielizna na randkę?

„Godzina 15.00. Ewa siedzi w pracy i z niecierpliwością przebiera nogami, co chwila spoglądając na tarczę zegarka. A czas jakby stał w miejscu. Kobieta ma dzisiaj randkę, więc jej myśli nie skupiają się na wykonywanych obowiązkach. W myślach wybiera sukienkę, buty, torebkę, dodatki i ….. bieliznę. Niestety tutaj zaczynają się schody. Bo sukienka jest piękna, przylegająca do ciała. Wydała na nią sporą część swojej miesięcznej pensji i chciałaby prezentować się w niej doskonale, ale ponieważ jest sezon jesienny i pogoda nie zachęca do ruchu, Ewa przybrała kilka kilogramów na wadze i w miejscu całkiem ładnego płaskiego brzuszka pojawiły się nieestetyczne fałdki.” – Taki scenariusz jest pewnie znany wielu kobietom.

bielizna na randkę

Chcemy być piękne i seksowne. Wydajemy dużo pieniędzy na odzież i oczekujemy, że inni będą zachwycać się naszą urodą. Staramy się wyglądać dobrze, bo to poprawia nasze samopoczucie.

Wybierając się na randkę wzmagamy nasze starania. Bo przecież mężczyzna, który czeka na nas w restauracji może być tym jedynym i nie chcemy go odstraszyć.

Wielkim sekretem stroju kobiecego jest bielizna. Jeśli odpowiednio ją dobierzemy nasze ciało może wyglądać zdecydowanie lepiej niż same się tego spodziewamy. Płaski biust może nabrać krągłości po założeniu odpowiedniego stanika z push-up’em, a odstające boczki będą niewidoczne po założeniu hitu ostatnich czasów, czyli bielizny wyszczuplającej. Ktoś, kto ją wymyślił zasługuje na szacunek i uznanie tysięcy kobiet. Wielu z nich uratował przecież życie.

Niestety taki rodzaj bielizny posiada również minusy. Majtki, które są w stanie sprawić, że nasza figura wygląda perfekcyjnie, same nie są do końca perfekcyjne. Niestety one same w sobie nie są seksowne i potrafią rozśmieszyć, a nawet odstraszyć potencjalnego kochanka.

Wyjście z tej sytuacji jest chyba tylko jedno. Bieliznę wyszczuplającą warto stosować wtedy, gdy jesteśmy pewne, że nasza randka nie skończy się miłosnymi uniesieniami w łóżku. Wtedy bezpiecznie możemy kusić panów cudownymi piersiami i płaskim brzuszkiem. Jeśli jednak mamy pewność, że randka skończy się w objęciach, a nawet łóżku przystojnego mężczyzny, warto zaryzykować i wybrać zmysłową bieliznę, którą nasz partner zapamięta na długo i która później będzie często gościła w jego snach.

Warto uświadomić sobie fakt, że dobrze dobrana seksowna bielizna także potrafi ukryć drobne niedociągnięcia, a delikatne światło świec może tak nastroić naszego kochanka, że nie zwróci on najmniejszej uwagi na to, że gdzieś spod delikatnego materiału wygląda nieposkromiona fałdka naszego ciała.

Jeśli nie wszystkie kobiety wierzą w to, że nie zawsze bielizna wyszczuplająca jest nam konieczna, powinny spytać mężczyzn ze swojego otocznia, na co oni zwracają uwagę w sytuacji intymnej z kobietą . Odpowiedź pewnie będzie zaskakująca, ponieważ żaden mężczyzna nie powie, że szuka fałdek na skórze partnerki.

Polub i udostępnij:

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "Seksowna, czy wyszczuplająca? - jaka bielizna na randkę?"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress