Jacques Lemans –bo czas jest również kwestią stylu!

Jacques Lemans to międzynarodowy producent zegarków z siedzibą w Austrii. Miliony użytkowników w ponad 120 krajach na całym świecie kochają i śledzą zapamiętale poczynania firmy Jacques Lemans. Sukces marki to wysoka jakość w bardzo atrakcyjnej cenie. Zegarki Jacques Lemansto niezawodny czasomierz, w którym drzemie nowacyjna technika i stylowa elegancja. To rodzinna firma i niezależna marka zegarkowa o światowym rozmachu.

Od pierwszego pomysłu do skrupulatnych szkiców, od końcowego projektu po produkcję, marketing i sprzedaż – Jacques Lemans pracuje tylko we własnym zespole , co jest ważną częścią historii i sukcesu marki. Marka należy do grona światowychi wiodących producentów zegarków. Jest również właścicielem stylowych salonów mono brandowych pod szyldem Jacques Lemans ulokowanych w Austrii.

Główne kolekcje marki to między innymi:
• Classic
• Sport
• La Passion
• Automatic
• High Tech Ceramic
• Retro Classic

Kolekcja klasyczna to niekończąca się elegancja, interpretowana w subtelny sposób. Wspaniały design, wyrafinowane detale i wysokiej jakości materiały. Modele są po prostu niezwykłe w ich eleganckim wyglądzie. Kolekcja sportowa Jacques Lemans wyznacza nowe wzorce wprojektowaniu i technologii. Wytrzymałe materiały oraz doskonała produkcja gwarantuje funkcjonalność nawet w ekstremalnych warunkach.

Glamour, Glitter, Passion – to kolekcja La Passion. Modele są inspirowane subtelnym romansem, chłodną elegancją i wielkim hollywoodzkim “glamour”.

Modele Jacques Lemans Automatic Collection wykonane są z ekskluzywnych materiałów półki Premium z mechanizmem automatycznym. Jacques Lemans Retro -kolekcja Klasyczna to modele łączące design i technologię w klasycznym stylu. Elementy są zawsze interpretowane w nowy sposób i pokazują idealną symbiozę „przeszłości” i „teraźniejszości”.

Jacques Lemans wykorzystuje również najwyższej jakości kryształy Swarovskiego…

Charakterystyka jakości zegarków

Kwarcowe lub mechaniczne części wysokiej jakości produkowane są w Szwajcarii. Automatyczny chronograf, samodzielne i manualne nakręcanie, obudowa tarczy zrobiona z solidnej stali nierdzewnej, najnowsza technologia tłoczenia i frezowania – dzięki tej technologii można osiągnąć ekskluzywny, idealny kształt i nietuzinkowy design.
Tarcze wysokiej jakości zrobione z komponentów posiadających 5 warstw z podświetlanymi wskazówkami. Oznaczenia godzin cienko wyryte technologią CNC z podświetlanymi elementami. Otoczka tarczy obracana w przeciwnym kierunku niż wskazówki zegara, wykonana ze stali nierdzewnej, polerowana lub platerowana technologią IPG/IPB.

Bransoletki wykonane z solidnej stali nierdzewnej, polerowane, szczotkowane lub platerowane technologią IPG/IPB. Klamry ze stali nierdzewnej z logo Jacques Lemansi zazwyczaj z regulacją. Paski z wykończeniem z bardzo dobrej jakości skóry włoskiej, we wzory skóry aligatora, zszywane, z podszewką przyjazną dla skóry, zawierającą logo Jacques Lemans. Paski silikonowe wykonane z przyjaznego dla skóry silikonu. Idealne do noszenia podczas uprawiania sportów wodnych, odporne na zniszczenia a także łatwe do czyszczenia.

Wszystkie zegarki są wodoodporne, szkiełka do zegarków specjalnie utwardzane kryształową, sztafirowanąlub szafirowo-szklaną powłoką. To pokrycie zapewnia zabezpieczenie przed przedostaniem się wody oraz odbijaniu się światła. Koronka zawiera logo 3D Jacques Lemans.

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

0 (0 Votes)

Summary

9,6Score

9,6

Brak komentarzy do "Jacques Lemans –bo czas jest również kwestią stylu!"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress