Ditta Zimmermann – kobieta z pasją!

Ditta Zimmermann fot. Lidia SkuzaDitta Zimmerman to autorka i projektantka biżuterii artystyczno-modowej z wieloletnim doświadczeniem. Ma na swoim koncie współpracę ze znanymi butikami i sieciami jubilerskimi, takimi jak: Bijou Brigitte, Harding Brothers, Apart i wieloma innymi. Biżuteria tworzona przez Dittę trafia do krajów Unii Europejskiej, USA, Kanady, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Kataru, Chin, Australii, Rosji.

Projektując przez wiele lat Ditta Zimmermann wykreowała, własny charakterystyczny styl. Mówi o nim tak: „Moje projekty są bardzo różnorodne, ponieważ nie potrafię ograniczyć się do jednego nurtu. Łączy je nowoczesny styl. Są obrazem moich pasji i zainteresowań, ciągłych poszukiwań… tak jak moda. Jesteśmy podatni na trendy modowe, które zmieniają się bardzo dynamicznie. Biżuteria stała się częścią mody tak samo jak ubrania. Dlatego powinna być na czasie, dopełniać stylizacje. W moich kolekcjach można odnaleźć najnowsze trendy.

Charyzmatyczna osobowość Ditty i jej nieustanna potrzeba kreowania nowych form sprawiły, że tworząc projekty dla innych marek nie mogła zrealizować swoich najbardziej spektakularnych pomysłów i wizji. Te ujrzały światło dzienne wraz z powstaniem autorskiej marki Ditta Zimmermann. Dziś Ditta Zimmermann ma własny sklep internetowy oraz pierwszy stacjonarny butik, otwarty 17.10.2015r. w Domach Mody Modo przy ul. Łopuszańskiej 22 w Warszawie.

3 4sDitta dedykuje swoją biżuterię kobietom interesującym się modą, ale przede wszystkim stawiającym na kreowanie własnego, niepowtarzalnego stylu. Dlatego proponowane przez nią pierwsze linie biżuterii są tak różnorodne. „Warto być otwartym na świat i jego różnorodność, pozostając jednocześnie wiernym sobie. Warto bawić się modą, nie rezygnując z własnej osobowości i pomysłów. W końcu najpiękniejszą prawdą i sztuką jest kobieta.” – mówi projektantka. „Chcę by moja biżuteria była nie tylko ozdobą, ale także skłaniała jej posiadaczki do refleksji i budziła w nich pozytywne emocje.

5 9 GEOMETRIC DESIGN 11s

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

5 (3 Votes)

Summary

9,7Score

9,7

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "Ditta Zimmermann – kobieta z pasją!"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress