Wpływ książki „Kobieta wkracza w e-commerce” Katarzyny Ryfki – Cygan na kobiety myślące o własnym biznesie

Wiele kobiet będących na urlopach macierzyńskich czy wychowawczych zastanawia się jak połączyć opiekę nad dzieckiem i pracę. Miło by było gdyby to wszystko udało się osiągnąć w jednym miejscu, np. domu. Wiele pań, które spotyka się w wirtualnym świecie potrafią wykonywać fantastyczne produkty typu hand made, ale nie tylko.

kobieta wkracza w e-commerce

Dzięki książce Katarzyny Ryfki – Cygan „Kobieta wkracza w e-commerce” każda z nich może stworzyć swoje miejsce w sieci i na nim zarobić. Zastanawiacie się jak? Otóż jest to banalnie proste. Książka bowiem uczy, jak otworzyć swój własny biznes jakim jest sklep internetowy.

W pierwszej części książki autorka pisze o wyborze dla siebie najlepszej niszy oraz o tym, skąd wziąć pomysł na sklep internetowy. Bardzo ważnym punktem w tej części jest ustalenie, jakie produkty oraz potrzeby zaspokoją klientów. Ważne jest, aby wybrać taką dziedzinę, w której zbyt będzie duży. Oprócz tego uczy również jak wyznaczyć cele dla sklepu internetowego oraz solidne fundamenty dla działalności e-commerce. W kolejnej części prowadzi czytelnika w zasadzie krok po kroku przez proces tworzenia i uruchamiania sklepu internetowego.

Żadna z Was, drogie panie nie musi umieć programować ani znać się na wiedzy technicznej.

Przystępnie napisane porady przez autorkę książki pomogą Wam zrozumieć i połączyć swój biznes oraz życie prywatne. Każda kobieta myśląca o swoim biznesie powinna sięgnąć po tę pozycję, aby zaznajomić się z technikami oraz logistyką czy marketingiem. Pamiętajmy, że pracując na własny rachunek możemy osiągnąć wiele dobrego, ale musimy również o wszystko zadbać samemu. Nie zniechęcajmy drobnymi niepowodzeniami lecz sprawmy, aby one motywowały nas do działania.

Dzięki tej książce każda kobieta poczuje niesamowity przypływ pozytywnej energii niezbędnej do założenia własnego biznesu jakim jest sklep internetowy. Jak doskonale wiemy wielozadaniowość mamy we krwi lecz czasem brakuje nam po prostu odwagi do spełnienia swoich marzeń i potrzeb.

Prowadząc swój internetowy biznes gwarantuję Ci, że będziesz wracać do wiedzy i wskazówek zawartych w tej książce. Oprócz motywacji, która jest bardzo ważną kwestią znajdziesz tutaj mnóstwo ciekawych ćwiczeń, które pomogą jasno i skutecznie określić cele, a także posiadane zasoby.

Nie mam najmniejszej wątpliwości, że ta wspaniała książka ma bardzo pozytywny wpływ na kobiety i ich przyszłe życie zawodowe prowadzone na własny rachunek.

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

0 (0 Votes)

Summary

7,2Score

7,2

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "Wpływ książki "Kobieta wkracza w e-commerce" Katarzyny Ryfki - Cygan na kobiety myślące o własnym biznesie"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress