Szminka na koszuli, recenzja książki, która powstała na podstawie bloga

Z każdym dniem blogosfera coraz bardziej się rozrasta. Wśród blogerów można znaleźć takich, nastawionych typowo na zysk. Ich blog jest marką, którą należy promować. A samo blogowanie marketingową grą. Jednak wśród tych wykreowanych na potrzeby marketingu blogów znaleźć możemy także prawdziwe perełki. Taką perełką jest blog pary przyjaciół, publikujących wpisy na Onecie. Nie podają prawdziwych imion, kryją się pod nickami „Szminka” i „Koszula”. szminka na koszuli

O czym jest książka?

To zbiór 98 opowiadań, a właściwie blogowych wpisów, pełnych rad i opisów konkretnych sytuacji. Jest wesoło i poważnie na przemian.
W książce ( jak i na blogu) każdy wątek omówiony jest z punktu widzenia kobiety i mężczyzny, co pozwala nam poznać opinie z obu perspektyw. Opowieść czyta się naprawdę dobrze, jest lekka i przyjemna. Idealna na długą podróż pociągiem, albo komunikacją miejską.

Nie są to tylko wpisy blogowe, ale też kilka bonusów od autorów.

Od bloga, do książki

Wielu blogerów zadaje sobie pytanie, czy w gąszczu wielu różnych autorów można jeszcze znaleźć drogę do sławy czy popularności. „Szminka na koszuli” Jest odpowiedzią na to pytanie. Bo i tutaj zaczęło się niewinnie.

Dziewczyna i Chłopak, pisali dla własnej przyjemności i początkowo wyłącznie dla siebie. Teraz cieszą się rosnącą coraz bardziej popularnością a ich książkę można kupić w całej Polsce, nie tylko przez internet.

Stoisz na rozdrożu? Szukasz drogi do sławy? Jeżeli potrzebujesz kopniaka i inspiracji, przeczytaj tą książkę. Ty też, za jakiś czas, możesz zostać autorem własnej.

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

5 (1 Votes)

Summary

6,9Score

6,9

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "Szminka na koszuli, recenzja książki, która powstała na podstawie bloga"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress