„Poradnik dla ambitnych kobiet. Jak zrobić karierę” Heather Mcgregor drogą do sukcesu dla każdej z nas?

Wiele kobiet w obecnych czasach zajmuje wysokie i bardzo odpowiedzialne stanowiska w wielkich korporacjach i niewielkich firmach. Wynika to z tego, że świat kobiet stał się zdecydowanie bardziej pewniejszy i nastawiony na sukces. Kobiety nie boją się podejmować ryzyka i stawiać czoła problemom.

jak zrobić kariere

Dzięki książce „Poradnik dla ambitnych kobiet. Jak zrobić karierę” napisanej przez Heather Mcgregor w formie poradnika dowiemy się wielu ciekawych porad. Wiele aspektów przekłada się na sukces kobiet w karierze i nie można się niczego bać. Nie musimy mieć wszystkiego, ale ważne jest żebyśmy zrobiły wszystko, aby nasza kariera była zależna od nas, a nie od osób trzecich. To my- kobiety musimy umieć nie tylko wyznaczać sobie cele, ale także dążyć do ich realizacji.

Zapewne nie wszystko uda nam się zrealizować, ale nie można się łatwo poddawać. Oprócz swoich planów związanych z naszą karierą musimy również pielęgnować znajomości zawodowe. Lepiej mieć w swoim otoczeniu swoich zwolenników niż przeciwników.

Kobiety nastawione na sukces muszą liczyć się również z tym, że dla każdej to pojęcie oznacza coś innego. Nie przejmujmy się również trudnościami związanymi z płcią, jak to mawiają niektórzy „słabą”. Kobiety nigdy nie były słabe i nigdy nie będą, ale same muszą dojrzeć do tego stwierdzenia same. Nie można się obawiać niczego i nikogo w realizacji samej siebie. Aby nie dopuścić do trudności związanych z bycia kobietą trzeba skupić się na rozwijaniu swoich mocnych stron.

Oprócz ciekawych porad związanych z pracą znajdziemy również nieco informacji o pogodzeniu pracy z życiem rodzinnym, bo przecież jest to bardzo ważna kwestia. Dzięki lekkiemu i entuzjastycznemu przesłaniu autorki książka stała się hitem wśród kobiet, a także wiele z nich zmotywowała do zmian na lepsze w swoim życiu.

Pamiętajcie, drogie panie, bycie kobietą to nasz atut i możemy go bardzo dobrze wykorzystać w kontaktach biznesowych. Nie możemy być szarymi myszkami. Pokażmy swoje ambicje i przełóżmy je na sukces w pracy. Pnijmy się na szczyt i pokażmy innymi, że jeśli się chce, to można osiągnąć naprawdę wiele.

Jeśli nadal wahacie się nad realizacją swoich planów, to koniecznie sięgnijcie po książkę „Poradnik dla ambitnych kobiet. Jak zrobić karieręHeather Mcgregor i z jej pomocą zmieńcie swoje nastawienie. Strach przez nieznanym i niezdecydowanie uniemożliwią Wam spełnienie swoich marzeń i ambicji, więc nie zastanawiajcie się. Każda z nas może osiągnąć wiele.

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

5 (1 Votes)

Summary

7,6Score

7,6

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do ""Poradnik dla ambitnych kobiet. Jak zrobić karierę" Heather Mcgregor drogą do sukcesu dla każdej z nas?"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress