Książka „Kurs kreatywnego pisania” Katarzyny Bondy źródłem inspiracji dla wielu początkujących pisarzy.

Internet pęka w szwach od wszelkiego rodzaju stron z opowiadaniami, recenzjami, blogami. Jak wiemy aby przyciągnąć grono czytelników oprócz ładnie wyglądającej strony musimy ciekawie i mądrze pisać. Nie jest to jednak czasem takie łatwe jak nam się wydaje. Każdy kto pisze opowiadania i w marzeniach chciałby wydać je w formie książki powinien sięgnąć po książkę Katarzyny Bondy „Kurs kreatywnego pisania”.

20150806_192404

Wielu początkujących pisarzy zapewne przegląda w internecie porady jak napisać ciekawą książkę, aby się dobrze sprzedała i miała duże grono czytelników. Niestety, ale w internecie nie znajdziemy wielu ciekawych i mądrych porad, na które powinniśmy zwrócić uwagę. Wszystkie jednak te rzeczy znajdziemy w książce, która jest napisana bardzo czytelnie i podzielna na 8 rozdziałów.

Cenne wskazówki, którymi dzieli się z nami Katarzyna Bonda wprowadzą nas do szeroko pojętego pojęcia pisania. Oprócz wszystkich porad autorka często przypomina nam, że pisanie to bardzo ciężka praca. Nie liczmy na to, że po przeczytaniu tej książki od razu napiszemy całą powieść, bo to wymaga naszego wypracowania techniki oraz przemyślenia takich kwestii jak budowanie fabuły, wyboru typu narracji. Autorka swoją książką w bardzo przyjemny i lekki do zrozumienia sposób wprowadza początkujących pisarzy do realizacji planów związanych z pisaniem.

Książka jest niewątpliwie źródłem inspiracji dla młodych pisarzy, którzy dopiero rozpoczynają swoją drogę z pisaniem. Porady zawarte w pozycji „Kurs kreatywnego pisania” wprowadzą powiew świeżości do tego, czego oczekujecie od siebie, a także sprawi, że pojawi się nadzieja na spełnienie marzeń o tworzeniu książek. Jeśli bardzo poważnie myślisz o pisaniu, to Katarzyna Bonda z pewnością podpowie swoimi mądrymi poradami w jaki sposób możesz osiągnąć sukces w dziedzinie literatury.

Pisanie oraz tworzenie nie jest łatwym zajęciem. To trudna i ciężka droga, która daje wiele możliwości i otwiera drzwi do bram kariery. Oprócz motywacji zawartej w treści znajdziemy wiele zestawów ćwiczeń przygotowujących do samodzielnego pisania.

Masz marzenia i plany, które związane są z pisaniem? Jeśli tak, to książka Katarzyny Bondy „Kurs kreatywnego pisania” powinna być na pierwszej pozycji do wprowadzenia do samodzielnego pisania. Przełóż marzenia na czyny i odnoś wielkie sukcesy w swoim fachu jakim jest pisanie. Nie pozwól na to abyś zginął, drogi pisarzu w tłumie. Przyswajaj profesjonalną wiedzę, ćwicz i twórz, a osiągniesz sukces. Tego Ci życzę!

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

0 (0 Votes)

Summary

8,3Score

8,3

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "Książka "Kurs kreatywnego pisania" Katarzyny Bondy źródłem inspiracji dla wielu początkujących pisarzy."

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress