E-book Kobiecy biznes. Jak założyć i rozwinąć własną działalność?

Coraz więcej kobiet myśli o własnym biznesie. Internet daje mnóstwo możliwości i wiele branży pozwala na rozwijanie własnych umiejętności nie wychodząc z domu. Jednak by już na starcie nie narazić się na niepowodzenie warto skorzystać ze sprawdzonych metod rozwijania firmy. Właśnie taką wiedzę oferuje pierwszy e-book Katarzyny Głąb „Kobiecy biznes. Jak założyć i rozwinąć własną działalność?”, który lada chwila pojawi się w sprzedaży. 

Katarzyny Głąb do tej pory swoją wiedzą i doświadczeniem dzieliła się za pośrednictwem swojego bloga Po Sukces Na Szpilkach, gdzie każdego dnia pomaga swoim czytelniczkom w podjęciu działań, które mają za zadanie ulepszyć ich dotychczasowe życie. Zarówno prywatne, jak i zawodowe. Po rocznej działalności na blogu zdecydowała, że pragnie na szerszą skalę wspierać kobiety w decyzji o rozpoczęciu pracy na własny rachunek.

Długie przygotowania zaowocowały powstaniem poradnika, którego celem jest pomoc kobietom w założeniu, ale także rozwijaniu i promowaniu własnego, dochodowego biznesu. To co zdecydowanie wyróżnia ten e-book spośród innych książek biznesowych to lekka i przyjemna forma, bazowanie na kobiecej działalności oraz operowanie na przykładach, które pomogą czytelniczkom w łatwy i szybki sposób skorzystać z gotowych rozwiązań, które zostały zawarte w poradniku.

ebook - okładka

E-book przeznaczony jest dla kobiet, które marzą o własnym, dobrze prosperującym biznesie. Cenne informacje znajdą w nim również początkujące właścicielki firm, które nie są do końca zadowolone z kondycji i kształtu swojego przedsięwzięcia oraz nie posiadają wiedzy na temat tego, jak prawidłowo promować swój biznes i docierać do nowych klientów.

E-book Kobiecy biznes. Jak założyć i rozwinąć własną działalność? pomoże każdej kobiecie:

-znaleźć odpowiedni pomysł na własny biznes

-profesjonalnie określić grupę docelową dla ich działalności

-przygotować dobry biznesplan

-przejść przez procedurę rejestrowania własnej działalności

-stworzyć biznes, który będzie rozwiązaniem problemów, z jakimi borykają się ich potencjalni klienci

-zaplanować strategię marketingową dla własnej firmy i przygotować ciekawe promocje

-zbudować własną, stabilną markę

-opracować cele biznesowe na najbliższy rok

-przejąć kontrolę nad finansami początkującego biznesu

Dla osób, które zdecydują się na zakup e-booka autorka przygotowała ciekawą niespodziankę Każda z nich będzie mogła skontaktować się z nią osobiście i uzyskać porady dotyczące ich wymarzonego biznesu! Więcej szczegółów znajdziecie w poradniku.

Już dziś można pobrać darmowy fragment klikając w link http://posukcesnaszpilkach.pl/ebook-kobiecy-biznes/

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

5 (4 Votes)

Summary

9,8Score

9,8

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

1 Komentarz do "E-book Kobiecy biznes. Jak założyć i rozwinąć własną działalność?"

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress