Kaja Redo polską Bridget Jones. Zobacz fotorelcję z premiery książki „Błękitne Dziewczyny” Ewy Podsiadły-Natorskiej

Życie Kai Redo, 29-letniej fotoreporterki z Radomia, staje na głowie. Dziewczyna odwołuje ślub, wprowadza się do rodziców, a na dokładkę musi zmagać się z okropną szefową w redakcji lokalnej gazety, gdzie zarabia grosze. Wikła się w krótki romans z żonatym mężczyzną i skomplikowaną relację z dawnym szkolnym kolegą. W walce z przeciwnościami losu jej sprzymierzeńcami są przyjaciółki: Mini – miłośniczka ubrań z „drugiej ręki”, która mawia: „Daj mi dwadzieścia złotych, a tak cię ubiorę w lumpeksie, że koleżanki zzielenieją z zazdrości”, oraz Madzia nieustannie walcząca z nadmiarem kilogramów. Kaja pokazuje, że można odnaleźć szczęście nawet w mieście, z którego śmieje się cała Polska.

IMG_4446

– Od dawna chciałam napisać książkę o normalnych kobietach, które nie zarabiają kroci, mają różne, znane każdemu człowiekowi problemy, mieszkają w mieście takim jak Radom, ale mimo wszystko próbują być szczęśliwe i chcą dobrze ułożyć sobie życie – mówi o książce „Błękitne Dziewczyny ” jej autorka Ewa Podsiadły-Natorska, redaktor naczelna radomskiego portalu dla kobiet eRadomianki.pl.

14 października w radomskiej restauracji Parkowa odbyła się premiera debiutanskiej książki Ewy Podsiadły-Natorskiej.  Spotkanie poprowadził Sebastian Równy, radomski dziennikarz i literat oraz dyrektor Wydziału Kultury Urzędu Miejskiego. Podczas premiery Ewa podpisywała książki, opowiedziała również o swoich bohaterkach, pomyśle na „Błękitne Dziewczyny”, planach wydawniczych, o współczesnych kobietach, mężczyznach i Radomiu.

Chciałabym odczarować nasze miasto. W Polsce Radom nie cieszy się dobrą opinią, również wiele osób stąd wyjechało. A cała sztuka polega na tym, żeby tutaj zostać i spróbować ułożyć sobie życie. I by zrobić coś dla tego miasta. Tutaj się urodziłam, wychowałam, znam każdy zakątek. Tutaj jestem u siebie. – dodaje autorka „Błękitnych Dziewczyn”.

Książkę „Błękitne Dziewczyny” można nabyć w sieci sklepów EMPIK i księgarni Matras.

fot. Rafał Natorski

IMG_4477 IMG_4467 IMG_4463

IMG_4462

IMG_4455

IMG_4438

IMG_4447

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

5 (3 Votes)

Summary

9,1Score

9,1

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "Kaja Redo polską Bridget Jones. Zobacz fotorelcję z premiery książki "Błękitne Dziewczyny" Ewy Podsiadły-Natorskiej"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress