Jak zacząć związek od nowa na podstawie książki „Cudze życie” Frederique Degheit

Czy odczuwasz czasem jakąś presję w związku? Może czujesz się źle? Dzielenie z kimś życia nie jest przecież łatwe. Dom, dzieci, praca zawodowa sprawiają, że z czasem zaczynasz się oddalać od swojej połówki. Nie masz czasu na romantyczne chwile, randki. Przychodzą czarne myśli dotyczące waszego związku?

DSC_0960

Coraz częściej zastanawiasz się czy może rozwód nie byłby najlepszym wyjściem w sytuacji? Nie podejmuj żadnych radykalnych kroków pod wpływem chwili. To nie wróży niczego dobrego. Zanim podejmiesz właściwą decyzję dobrze się zastanów. Zmień swoje myślenie na bardziej pozytywne i postaraj się przeanalizować swój związek. Możesz również wprowadzić swój plan i poczuć się choć trochę jak bohaterka książki „Cudze życie”. Maria bowiem budzi się w obcym mieszkaniu obok dopiero co poznanego mężczyzny.

Okazuje się, że ów mężczyzna jest jej mężem od 12 lat. Para ma troje dzieci. Dziwne, prawda? Zadasz sobie pytanie jak to możliwe?! Marie cierpi na amnezję, o której nie ma pojęcia jej mąż oraz dzieci, a także ich znajomi. Aby dowiedzieć się czegoś więcej o swoim życiu stara się analizować pamiętnik. Mimo, że dowiaduje się wielu niemiłych rzeczy, to pomimo wszystko nadal czuje się zakochana w mężczyźnie, z którym dzieli swoje życie. Jeśli chcesz na rozpocząć nowy rozdział w Waszym życiu, zacznij zmiany… od siebie.

Podejmij temat ze swoim partnerem, wprowadźcie zmian w swoje życie. To nie jest takie trudne lecz wymaga zaangażowania. Spraw aby każdy nowy dzień był dla Was wyzwaniem. Zacznijcie traktować się jakbyście dopiero co się poznali. Pozwól aby mężczyzna Cię zdobywał, ale Ty również nie pozostań obojętna. Nic tak nie osłabia związku jak rutyna.

Ustalcie między sobą wspólne wyjścia bez dzieci, np. do kina czy na długi romantyczny spacer. Jeśli dziadkowie Waszych dzieci mieszkają blisko, to również możecie oddać im pod opiekę swoje pociechy na jedną weekendową noc. Dzieci spędzą czas z ukochanymi dziadkami, a Wy tylko we dwoje. Nie zapominaj o czułych słówkach oraz gestach. Niby nic, a potrafi zdziałać cuda.

Zapomnijcie o kłótniach i kłopotach małżeńskich. Puść w niepamięć smutne chwile, to nie prowadzi do niczego dobrego. Przyrządźcie kolację przy świecach, napijcie się wina i spędźcie noc jak za starych dawnych czasów.

Pamiętaj!!! Gwarancją sukcesu jest miłość jaka w Was drzemie. Mimo, że przygasła, to na szczęście się nie wypaliła. Dbajcie o nią wspólnie, bo nic tak nie cieszy jak gorące uczucie do swojego partnera. Nie czekaj aż Wasze relacje będą nie do naprawienia. Działaj już dziś i zacznij swój jedyny i niepowtarzalny związek od nowa.

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

0 (0 Votes)

Summary

8,1Score

8,1

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "Jak zacząć związek od nowa na podstawie książki "Cudze życie" Frederique Degheit"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress