E-book „Kobiecy biznes. Jak założyć i rozwinąć własną działalność?” Katarzyny Głąb nadzieją przyszłych kobiet biznesu

Kilka dni temu odbyła się premiera pierwszego e-booka Katarzyny Głąb „Kobiecy biznes. Jak założyć i rozwinąć własną działalność?”. Po ilości sprzedanych egzemplarzy możemy być pewni, że wiele kobiet myśli o własnym biznesie i potrzebuje wiedzy i doświadczenia zebranych w pigułce przez kogoś, kto już tę najtrudniejszą podróż przez odnalezienie pomysłu na siebie i na swój interes, odnalazł i wskazał jak skutecznie rozwinąć skrzydła. 

kobiecy biznes

Kobiecy biznes. Jak założyć i rozwinąć własną działalność?” to e-book, którego się nie czyta, a z którym płynie się przez morze wiedzy, motywacji i inspiracji. To niesaowita dawka profesjonalnej prezentacji elementów istotnych w tworzeniu własnego biznesu.

Katarzyna Głąb swoją energią i entuzjazmem skutecznie zaraża swoich czytelników i napełnia ich przekonaniem, że wszystko o czym marzymy, niezależnie od branży, spełni się jeśli tylko odpowiednio skonstruujemy swój plan i kolejność działań do osiągania celu.

W e-booku poza ogromną motywacją odnajdziecie także cenne wskazówki jak krok po kroku założyć działalność gospodarczą, jak stworzyć biznesplan i czy w ogóle warto go tworzyć, czy dlaczego warto zapoznać się z rynkiem i przeanalizować swoją grupę docelową.

Poradnik „Kobiecy biznes. Jak założyć i rozwinąć własną działalność?” jest doskonałym połączeniem wiedzy niezbędnej do stworzenia dobrze prosperującej działalności z technikami motywacyjnymi przekonującymi nas, że warto robić to, co sprawia nam przyjemność i czerpać z tego dochody.

Co zyskujesz kupując e-book „Kobiecy biznes. Jak założyć i rozwinąć własną działalność?

 • pomoc w odnalezieniu odpowiedniego pomysłu na własny biznes
 • profesjonalne określenie grupy docelowej dla Twojej działalności
 • pomoc w przygotowaniu dobrego biznesplanu
 • przejście przez procedurę rejestrowania własnej działalności
 • nauczysz się wyciągać wnioski z sugestii Twoich klientów i działań konkurencji
 • poznasz tajniki dobrego networkingu i zapoznasz się z korzyściami, z jakimi się on wiąże
 • poznasz zalety stworzenia źródła dochodu pasywnego

E-book „Kobiecy biznes. Jak założyć i rozwinąć własną działalność?” lub jego bezpłatny fragment możesz nabyć na stronie autorki PoSukcesNaSzpilkach.pl lub klikając TUTAJ

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

4.2 (5 Votes)

Summary

9,8Score

9,8

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "E-book "Kobiecy biznes. Jak założyć i rozwinąć własną działalność?" Katarzyny Głąb nadzieją przyszłych kobiet biznesu"

  Skomentuj

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Facebook

  Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress