Czesław Mozil „Nie tak łatwo być Czesławem” – czy warto przeczytać książkę znanego akordeonisty?

Czesław Mozil – celebryta, akordeonista. Znany w Polsce głównie z tego, że zasiadał w jury programu X-Factor. Części znany także z tego, że zanim został celebrytą zajmował się głównie muzyką. Niektórzy nie wiedzą skąd się wziął i nie rozumieją jego fenomenu. Drażni ich jego specyficzny akcent i sposób wysławiania się. Jesienią tego roku Czesław Mozil wydał książkę zatytułowaną „Nie tak łatwo być Czesławem”. Czy warto poświęcić trochę czasu i przeczytać pozycję grajka?

nie tak łatwo być czesławem

Czesław Śpiewa.

Książkę Czesława Mozila można by śmiało nazwać książką typowo biograficzną. Czesław opisuje w niej swoje dzieciństwo, oraz życie zagranicą. Opowiada o swoich Polskich korzeniach. Opisuje w niej swoją drogę – właściwie od zera do miejsca, w którym znajduje się teraz. Dzięki książce możemy poznać Czesława jakby od środka.

Z książką powinny zaznajomić się szczególnie osoby, które nie rozumieją fenomenu Czesława Mozila. Nie wiedzą skąd się wziął i dlaczego tylu ludzi o nim mówi. Dla wielu osób strasznie drażniącym jest specyficzny akcent Czesława, oraz sposób, w jaki się wysławia. Zarzuca mu się, że nie ma zielonego pojęcia o kraju, w którym mieszka.

Okazuje się, że Czesław Mozil ma ogromne pojęcie o naszym kraju. Rzec śmiało by można, że nawet większe niżeli niejeden Polak. Zanim zamieszkał tutaj na stałe – często odwiedzał nasz kraj, kiedy koncertował ze swoją grupą Tesco Value. I nie poznał Polski od strony wielkich miast, ścianek i celebrytów. Poznał Polskę poprzez najmniejsze miasteczka i wioski, w których dawał koncerty.

Dlaczego „Nie tak łatwo być Czesławem„?

Wydawać by się mogło, że tytuł książki nie jest znaczący. Jest jednak inaczej. W książce „Nie tak łatwo być Czesławem” dowiadujemy się, że w dzisiejszych czasach naprawdę nie łatwo być sobą. Szczególnie w świecie show biznesu. Mamy okazję przejść z Czesławem całą drogę. Poczytać o jego marzeniach, które początkowo wydawały mu się być totalnie nieosiągalne, a które z czasem zaczął realizować.

Czy warto przeczytać książkę Czesława Mozila?

Prawdę mówiąc jest to kwestia indywidualna, jednak uważamy, że na tej pozycji naprawdę warto chwilę się zatrzymać. Dlaczego? A chociażby dlatego, aby uświadomić sobie, że nie każdy celebryta to tylko piękny makijaż, strój i zdjęcia na ściankach. Są ludzie, którzy reprezentują sobą coś więcej, wiele przeszli w życiu i dzięki swojej ciężkiej pracy – teraz mogą pochwalić się sukcesem.

Książka Czesława Mozila może być także wspaniałą motywacją dla osób, które pragną walczyć o swoje marzenia.

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

0 (0 Votes)

Summary

9,0Score

9,0

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "Czesław Mozil "Nie tak łatwo być Czesławem" - czy warto przeczytać książkę znanego akordeonisty?"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress