5 książek, które sprawią, że poczujesz się szczęśliwa

Masz wrażenie, że Twoje życie nie jest szczęśliwe? Jesteś czasem smutna. Może czujesz się samotna? Dom, praca, rodzina bywają wyczerpujące. Nie martw się, bo możesz to zmienić. Każda z nas może czuć się szczęśliwą i spełnioną kobietą. Jak to zrobić? Wystarczy uwierzyć w siebie, swoje możliwości i zmienić postrzeganie otaczającego nas świata. W odnalezieniu szczęścia pomogą Ci również książki, które przygotowałam specjalnie dla Ciebie.

polecane ksiązki

Jesteś gotowa na pozytywne zmiany w swoim życiu? Jeśli tak, to chwyć w rękę książkę „Jak być szczęśliwym (albo chociaż mniej smutnym)” Lee Crutchley, usiądź w wygodnym fotelu i nalej sobie lampkę ulubionego wina. Ta książka jest lekarstwem na całe otaczające Cię zło. Pełni funkcję przyjaciela od serca, który nigdy nie osądza, ale też nie daje gotowych rozwiązań. Czasem wystarczy zmienić perspektywę i właśnie w tym pomoże ci ta książka. Ta pozycja sprawi, że czytając ją na Twojej smutnej twarzy zagości uśmiech, a przecież na tym Ci zależy.

Kolejną ciekawą książką, która przypadnie Ci do gustu jest „Nie bój się życia. Jak pokonać swoje lęki i odnaleźć szczęście” Katarzyny Miller. Książka napisana bardzo lekkim językiem, który łatwo trafia do czytelnika, a jednocześnie pozwala mu zagłębić się w aspekty życia, które wywołują w nim strach. Autorka ukazuje nie tylko przed nami lęki takie jak śmierć, ale również lęki nieoczywiste. Bywa, że boimy się śmiać czy kochać, a przecież są to naturalne odczucia. Dzięki zagłębieniu się w tematy poruszone w książce wybędziemy się w sobie strachu przed byciem po prostu szczęśliwym człowiekiem.

Wielu z nas boi się po prostu żyć. Czy to jest takie trudne, że powoduje w nas niepokój i strach przez szczęściem? Dzięki książce „Zarządzanie sobą. Zrozum siebie i zrealizuj marzenia” Beaty Kozyry dowiemy się jaka jest recepta na szczęśliwe życie. Książka nauczy Was jak odpowiednio się motywować i być konsekwentnym w dążeniu do spełnienia marzeń, a także wskaże jak spełniać i realizować swoje marzenia i cele. Dzięki zabawnym tekstom i anegdotom w humorystyczny sposób odnajdziemy drogę do szczęścia. Po przeczytaniu tej książki większość z Was przewartościuje swoje dotychczasowe życie i sprawi, że już nigdy nie zawita do Was smutek.

Magdalena Przybysz, autorka książki „Kalejdoskop mocy, spełnij swoje marzenia”, a także trener rozwoju osobistego i psycholog pomoże odnaleźć Wam drogę do spełnienia swoich marzeń, a także nauczy Was konsekwencji w działaniu. Już nigdy nie będziecie niezdecydowane i smutne, bo dzięki poradom autorki książki zmienicie całkowicie podejście do dotychczasowych spraw i swojego obecnego życia. Każda z nas zasługuje na szczęście, więc dajmy sobie pomóc.

Bywają takie dni, że szukamy „Drzwi do szczęścia”. Okazuje się, że są one w zasięgu naszej ręki bowiem Richard Paul Evans je przed Wami otworzy. W swojej książce pokaże Wam, że nawet małe zmiany niosą za sobą mnóstwo radości i szczęścia. Nie należy się bać marzyć i tych marzeń spełniać lecz wystarczy na nie spojrzeć z odpowiedniej perspektywy. To nie jest takie trudne. Wystarczy znaleźć na wszystko dużo siły i samozaparcia, a reszta przyjdzie sama.

Każda z nas może osiągnąć szczęście. Nie musimy być smutne i zaniedbane. Zmieńmy swoje podejście do życia. Odkryjmy w sobie na nowo kobiety. Sprawmy, abyśmy nigdy nie żałowały decyzji podjętych w naszym życiu. Każda z przedstawionych książek pomoże Ci zrozumieć wiele istotnych zmian, ale to Ty musisz je wprowadzić w swoje życie. Pamiętaj, nie ma gotowych rozwiązań. Tym rozwiązaniem jesteś TY!

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

5 (1 Votes)

Summary

8,6Score

8,6

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

1 Komentarz do "5 książek, które sprawią, że poczujesz się szczęśliwa"

  • comment-avatar
    misia 26 marca 2018 (08:06)

    według mnie warto dodać „Dziewczyny chcą się zabawić” <3

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress