Dlaczego mężczyźni zdradzają? Znamy odpowiedź!

Mężczyźni zdradzają– to wiadomo nie od dziś, zresztą kobiety często długo nie pozostają im dłużne.  Z całą pewnością wiele kobiet szukało odpowiedzi na pytanie- dlaczego mężczyźni zdradzają? Bo mają to we krwi? Bo po prostu lubią ryzyko? A może są znudzeni swoją obecną partnerką i szukają przygód? A może po prostu jedna kobieta to dla nich za mało? Na te pytania odpowiedział nam Tomek, który latami zdradzał swoją żonę z wieloma kobietami.

relationship

 

 

DLACZEGO MĘŻCZYŹNI ZDRADZAJĄ?

-Witaj Tomku. Wybacz, ale od razu przejdę do konkretów. Jak długo zdradzałeś swoją żoną? Było tak od początku Waszego związku i małżeństwa, czy zdrada przyszła dopiero później.
-Cześć.  Wiesz… Ja to zawsze miałem tak, że nigdy nie potrafiłem długo wytrzymać z żadną kobietą. Nigdy. Nawet kiedy byłem bardzo zakochany to zdarzały mi się częste skoki w bok. Już tak po prostu miałem i nie umiałem nad tym zapanować. Kiedy poznałem Paulinę wewnętrznie czułem, że to jest to. Byłem pewny, że dla niej porzucę wszystkie inne kobiety i pozostanę jej wierny. Właśnie dlatego jej się oświadczyłem i zostaliśmy małżeństwem. I początkowo naprawdę świetnie mi szło. Paulina dawała mi wszystko czego potrzebowałem. Była ładna, seksowna i cholernie mądra. Po prostu kobieta idealna. Kiedy miałem kaca- przynosiła mi piwo, a kiedy tego potrzebowałem była najseksowniejszą laską na świecie. Taka kobieta od tańca i różańca. Pytasz kiedy zacząłem ją zdradzać? Jakiś rok po ślubie…

-A jak długo byliście razem przed ślubem? Długo wytrzymałeś zanim zdradziłeś Paulinę? 
-Zanim zostaliśmy małżeństwem byliśmy parą jakiś rok. Więc w sumie przez dwa lata żadnej zdrady. Biorąc pod uwagę moje dotychczasowe życie- to naprawdę był spory sukces.

-Wierność nazywasz sukcesem?
-Nie zrozumiesz tego. Nawet wielu moich kumpli do dziś puka się w głowę, kiedy rozmawiamy o Paulinie i naszym rozwodzie. Ja zawsze zdradzałem. Po prostu tak żyłem. Wszystkie moje poprzednie partnerki wiedziały o tym, że nigdy nie będą tą jedyną. Wyjątkiem była Paulina, jej naprawdę chciałem być wierny. Starałem się z całych sił.

-Dlaczego więc doszło do zdrady? Przecież tak się starałeś…
-Wiem co myślisz. Zresztą, wcale mnie to nie dziwi. Przez pierwsze pół roku małżeństwa nadal nie myślałem o zdradzie. Jednak krótko po naszej pierwszej rocznicy ostro się pokłociliśmy i wylądowałem z kumplami na imprezie. Chciałem się rozerwać, odstresować. No i tak jakoś się to potoczyło…

-Jakoś się potoczyło?
-Tak. Zacząłem regularnie zdradzać Paulinę, a ona dowiedziała się o tym dopiero po prawie trzech latach. Nie pytaj jak zareagowała. Pewnie zastanawiasz się dlaczego to robiłem?

-W rzeczy samej…
-Potrzebowałem czegoś nowego. Świeżego. Moje małżeństwo zamieniło się w monotonię, seks wyłącznie przy zgaszonym świetle. Z całą pewnością to wina nas obojga, jednak to ja ostatecznie zawaliłem sprawę. Mogłem ratować swoje małżeństwo i porozmawiać z żoną, zamiast lecieć w objęcia innej kobiety. Czasu nie cofnę, trudno.

-Jesteś teraz  sam?
-Oficjalnie tak. W praktyce jednak co weekend mam inną kobietę. W tej kwestii nie zmieniło się nic…

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

0 (0 Votes)

Summary

9,6Score

9,6

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "Dlaczego mężczyźni zdradzają? Znamy odpowiedź!"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress