Przygody Krecika Filipa – zaskakujący projekt pięciu blogujących mam.

sexy maids cleaning cocks malin akerman naked watchmen clip Dzień Dziecka to wyjątkowy czas. To taki dzień w roku, który daje nam specjalną szansę na jeszcze lepsze przyjrzenie się naszym dzieciom. Tym małym istotom, które szybko odrzucają plastikowe zabawki, by poświęcić długie godziny kuchennej łyżce lub znalezionemu w lesie patykowi. Co kryje się w ich myślach? To pytanie, które zadają sobie codziennie miliony rodziców. Zespół Certyfikatów OkiemMamy też postanowił zgłębić tę tajemnicę i wniknąć w wyobraźnię najmłodszych.

black cock to fuck my wife

sexy clube alessa oferta

flat chested and naked

gay superhero site 5 blogujących mam zdecydowało się raz jeszcze wrócić do lat dzieciństwa. Wkradły się we własne wspomnienia i przypomniały, jak wiele znaczyły dla nich bajki – te krótkie historie czytane przez rodziców każdego wieczora tuż przed zaśnięciem. Jako że same są już po drugiej stronie barykady, wzięły do rąk pióra i puściły wodze fantazji. Tak powstała wyjątkowa historia małego Jasia, przyszłego przedszkolaka, w którym przyjaciel Krecik wzbudził miłość do podróżowania.

3mpg boob

adult doll nude Nie wszystko jednak poszło tak, jakby życzył sobie tego Krecik Filip. Jasio buntuje się i nie chcę chodzić do przedszkola. Czy zwierzątku uda się przekonać przyjaciela do zmiany postawy? Czy swoimi historiami przekaże mu znaczenie wiedzy w podróżowaniu?

realdoll boob testing

latex cat nose Na początek zabiera go do Poznania – jeden dzień spędzony z koziołkami może zmienić wszystko! Czy i Wy zdecydujecie się wyruszyć z nami? Zapraszamy na wspólną przygodę!

black cock take wife

ball cartoon dragon sex

sexy nude wallpappers
sexual oasis Polub i udostępnij:

amateur mature ladies during

Brak komentarzy do "Przygody Krecika Filipa - zaskakujący projekt pięciu blogujących mam."

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress